Петр Чернышов

президент «Киевстар»

25 червня 2014 роки очолив компанію «Київстар».

Наприкінці травня 2014-го був призначений на позицію радника у VimpelCom. У лютому 2014-го залишив Carlsberg Ukraine. У червні 2006 року наглядова рада компанії призначила Петра Чернишова генеральним директором ВАТ «Пивобезалкогольний комбінат «Славутич» і ВАТ «Львівська пивоварня». У 2006-му він увійшов до десятки найкращих топ-менеджерів України за версією журналу «Компаньйон».

У 2007 році Петра Чернишова визнали найкращим менеджером пивобезалкогольної галузі за версією щорічного рейтингу «ТОП-100. Найкращі топ-менеджери України». У 2008-му увійшов до списку фіналістів конкурсу «Підприємець року – 2008» компанії Ernst & Young.

Від 1999 року обіймав кілька позицій у компаніях групи ВВН, працюючи в різний час у трьох країнах:

1999-2000 рр. – бізнес-контролер у Центральному офісі ВВН у Стокгольмі (Швеція);

2001-2002 рр. – директор з фінансів ВВН в Україні (Київ);

2003 рік – квітень 2006 року – генеральний директор ВАТ «Вена» (Санкт-Петербург, Росія).

Під час роботи в ВВН 2001 року отримав ступінь МВА у Кінгстонському університеті, Велика Британія.

У 1996-1999 роках продовжив кар'єру в компанії АВВ (Asea Brown Boveri), працюючи в Італії, Швеції та Росії. В «Асеа Браун Бовері» Петро обіймав кілька посад, остання з яких – директор з фінансів «АББ Індастрі» (ABB Industry), Москва.

З 1994 по 1995 рік обіймав посаду скарбничого у компанії «Юнайтед Ютілітіз ПЛС» (United Utilities PLC), Велика Британія. У 1990 році закінчив механіко-математичний факультет Уральського державного університету в Єкатеринбурзі, а 2000-го – магістратуру фінансового менеджменту Академії народного господарства в Москві.

Про компанію «Київстар»

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку і мобільного інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, понад 28 тис. сіл.

«Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги у 195 країнах на п’ятьох континентах. На телекомунікаційному ринку України «Київстар» працює з 1997 року. З жовтня 2010-го «Київстар» разом з «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком») входить до складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес».

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

Артем Чернис
Субир Чоудхури
Публикации
Коммуникации, принятие решений и развитие

В Украине очень популярны теории заговора. Так, немногие понимают, как функционирует банковская система, но при этом уверены, что центральный банк работает неправильно. У каждого украинца есть своя теория о мировом рынке нефти.

Принципы управления успешного руководителя

Только благодаря своему лидерству топ-менеджер может вести за собой более сильных в своих сферах сотрудников, нежели он сам. Хороший руководитель видит цели, правильно распределяет ресурсы, мотивирует людей, делегирует и показывает результат.

Три важливі риси успішного стартапа

Треба бути надто впевненим у собі, навіть самовпевненим. Серед успішних підприємців чимало саме таких людей. Той, хто у всіх просить і не вміє презентувати свою ідею, навряд чи досягне значного успіху як підприємець.

Три важных качества успешного стартапера

Необходимо быть крайне уверенным в себе, даже самоуверенным. Среди успешных предпринимателей много очень уверенных в себе людей. Человек, который у всех просит и не умеет презентовать свою идею, вряд ли достигнет большого успеха как предприниматель.

Запуск Kyivstar Business Hub

Возможности открываются только тогда, когда те, кто ищет знания, получают их и готовы действовать, применяя на практике. Компания «Киевстар», лидер рынка телекоммуникаций в Украине, создала уникальную деловую среду для получения необходимых знаний.

Что ценят боссы
Большие боссы, от которых зависит карьерное продвижение, ценят умение принимать неприятные решения в тот момент, когда это нужно. Неприятные
Впереди — только 3G!

Реформирование телекоммуникационной отрасли в Украине идет полным ходом. Подтверждение тому — успешное проведение аукциона по 3G

О менеджерах и роли конфликтов

Менеджеры играют роли — как в театре! Если человек способен не только вести бухучет, но также играть роль, у него есть шанс стать финансовым директором. Кроме того, менеджмент по сути — это storytelling

Лекции
WATCH&SHARE
Рынок
ОБЗОР РЫНКОВ
ОТРАСЛЕВЫЕ ТРЕНДЫ
ЭКСПЕРТЫ
ИДЕИ
ИННОВАЦИИ
ВДНГ TECh
ПРАКТИКА
БИЗНЕС-ПЛАНЫ
ЗНАНИЯ
ИСТОРИИ УСПЕШНЫХ
ТЕЛЕКОМ ДЛЯ БИЗНЕСА