На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Бізнес-моделі компаній та нові економічні виклики

kmbs Idea Days 1Детальніше за посиланням

Складні часи вимагають непростих управлінських рішень. І звісно ж, спроможність компанії “вистояти” в такі часи повинна бути закладена в її бізнес-моделі. Але не завжди і не кожну бізнес-модель можна застосувати під ту чи іншу кризову ситуацію. Тож чи можна адаптувати бізнес-модель компанії під нові вимоги часу та чи варто це робити?

Спікер: Володимир Савчук — З 1991 по 2000 рік в якості консультанта Всесвітнього Банку в міжнародній групі експертів приймав участь в освітніх програмах для країн СНД і займався реструктуризацією промислових підприємств СНД. Провів 9 освітніх програм Всесвітнього Банку за тематикою реструктуризації підприємств. У рамках цих програм пройшли навчання більше 200 спеціалістів країн СНД. Приймав участь у розробці та впровадженні системи управління низки українських та російських підприємств. Провів більше 200 корпоративних та відкритих семінарів для менеджерів підприємств, викладає на програмах MBA kmbs та МВА МІБ. Автор тренінгових програм зі стратегічного менеджменту, управління фінансами, управлінського обліку, бюджетування, ризик-менеджменту, оцінювання вартості бізнесу, інвестиційного проектування, системи збалансованих показників (BSC). Керуючий партнер та провідний спеціаліст консалтингової компанії «Стратегічний партнер», автор численних книг зі стратегічного та фінансового менеджменту підприємств, серед яких: «Управління фінансами підприємств», «Управління прибутком і бюджетування», «Діагностика підприємств», а також «Фінансовий менеджмент: практична енциклопедія», «Стратегія + Фінанси: уроки прийняття бізнес-рішень для керівників». Ці видання успішно використовують у своїй роботі менеджери та економісти російських та українських підприємств.

04.03.2016
Что нового
Популярно