Ми працюємо над тим, щоб зробити сайт україномовним. Слідкуйте за оновленнями!
Кен Бланшар

основатель The Ken Blanchard Companies

Кен Бланшар – американський експерт в галузі управління, автор багатьох книг, засновник The Ken Blanchard Companies. Працю «Однохвилинний менеджер» (The One Minute Manager) написав разом зі Спенсером Джонсоном. Її наклад становив понад 13 млн примірників, а перекладено книгу 37 мовами. Компанія Amazon внесла її до своєї зали слави як одну з 25 найбільш продаваних книг усіх часів.

Кен Бланшар – почесний куратор Корнельського університету, в якому він отримав ступінь Ph.D. у 1967 році, запрошений професор Школи готельного бізнесу при цьому університеті. Він також викладає в Університеті Сан-Дієго. Заснована ним спільно з дружиною Марджі Бланшар 1979 року міжнародна фірма The Ken Blanchard Companies спеціалізується на консалтингу та тренінгам з менеджменту.

Про компанію The Ken Blanchard Companies

Заснували компанію 1979 року Кен і Марджорі Бланшар. The Ken Blanchard Companies ставить за мету змінити життя людей, збільшити значущість і ефективність співробітників та допомогти кожній компанії стати безумовним лідером для своїх клієнтів, співробітників та інвесторів.

Джулиан Биркиншоу
Андрей Булах
Блоги
ЭКСПЕРТЫ РЫНКА
ТОП-МНЕНИЕ
АВТОРЫ БИЗНЕС-КНИГ
Обзоры бизнес книг
Лекции
WATCH&SHARE
Рынок
ОБЗОР РЫНКОВ
ОТРАСЛЕВЫЕ ТРЕНДЫ
ЭКСПЕРТЫ
ИДЕИ
ИННОВАЦИИ
ВДНГ TECh
ПРАКТИКА
ИСТОРИИ УСПЕШНЫХ
ТЕЛЕКОМ ДЛЯ БИЗНЕСА
Big Data School
БИЗНЕС-ПЛАНЫ
ЗНАНИЯ