Ми працюємо над тим, щоб зробити сайт україномовним. Слідкуйте за оновленнями!
Юрий Логуш

Президент, The Kyiv School of Economics

Юрій Логуш – президент Київської школи економіки. Також був проректором з розвитку стратегії і програми та головою наглядової ради Львівської бізнес-школи при Українському католицькому університеті (УКУ). Логуш працював сенатором в УКУ, в раді контролю в Міжнародному інституті менеджменту (IMI) в Києві. Він також був директором Інституту міжнародного бізнесу в Fordham University's Graduate School of Business у Нью-Йорку (1975-1992).

Юрій Логуш отримав докторський ступінь і ступінь магістра з економіки у New York University, ступінь бакалавра в галузі інженерних наук та економіки в City University of New York, а також закінчив колегіальну виконавчу програму в Kellogg School of Northwestern University.

Він викладав у США та Європі, зокрема у Northwestern U, Harvard U, NYU, University of Warsaw, SGPiS / Warsaw School of Economics, Polish Academy of Sciences, Institute of World Economy Bucharest. Управлінський досвід: віце-президент Kraft Foods International (1995-2011), віце-президент МХП (найбільший виробника м'яса птиці в Європі), засновник і керівний директор RJ Reynolds і KPMG в Україні, співзасновник і головний операційний директор Garden State Health Plan HMO (Princeton, NJ). Його досвід консультанта ради директорів: Kraft Foods CEEMA BoM, Garden State Health Plan HMO, Milkiland NV, MHP, Chumak Foods, American Chamber of Commerce in Ukraine.

Його досвід з консалтингу: Citibank, American Cyanamid, PWC / Coopers & Lybrand, Центр ООН щодо транснаціональних корпорацій, Управління загальної бухгалтерської звітності (США), Адміністрація фінансування охорони здоров'я (США), Департамент охорони здоров'я та соціальних служб у Нью-Джерсі, Департамент охорони здоров'я у Пенсильванії.

Андрей Логвин
Ярослава Лоянич
Блоги
ЭКСПЕРТЫ РЫНКА
ТОП-МНЕНИЕ
АВТОРЫ БИЗНЕС-КНИГ
Обзоры бизнес книг
Лекции
WATCH&SHARE
Рынок
ОБЗОР РЫНКОВ
ОТРАСЛЕВЫЕ ТРЕНДЫ
ЭКСПЕРТЫ
ИДЕИ
ИННОВАЦИИ
ВДНГ TECh
ПРАКТИКА
ИСТОРИИ УСПЕШНЫХ
ТЕЛЕКОМ ДЛЯ БИЗНЕСА
Big Data School
БИЗНЕС-ПЛАНЫ
ЗНАНИЯ