Ми працюємо над тим, щоб зробити сайт україномовним. Слідкуйте за оновленнями!
Ирина Паламар

управляющий партнёр, ГК «АгроВет Атлантик»

Ірина Паламар має 10 років досвіду роботи в галузі тваринництва та розвитку аграрного ринку України. Автор національних проектів з розвитку тваринницьких комплексів разом з Міністерством аграрної політики та продовольства України. Зокрема 2013 року вона була керівником програми розвитку молодих фахівців аграрної галузі «Аровет Академія».

У 2015 році Ірина брала участь в реалізації програми соціальної відповідальності для працівників виробництва кормів в Уганді під егідою уряду Нідерландів.

Крім того, вона є ініціатором створення Асоціації тваринників України.

Александра Павленко
Александр Палладин
Публикации
Перенаселение Земли: прогнозы и риски

Нам нужно выработать разумную и эффективную земельную стратегию и только после этого открывать свободный рынок земли.

Як діяти агровиробникам у кризовій ситуації

За останні місяці на ринок тваринництва України істотно вплинули два чинники: несприятлива епізоотична ситуація в Європі, спричинена спалахом африканської чуми свиней, а також конфлікт між Україною та Росією, що призвів до взаємних санкцій РФ та Євросоюзу.
Зокрема, у червні-липні були зафіксовані нові спалахи африканської чуми свійських свиней у низці населених пунктів Польщі, Литви, Латвії та Білорусі

Що дає країні національний брендинг

Україна сьогодні відіграє значну роль на світовій арені не лише в геополітичному, але й економічному контексті. Від чого ж залежить успіх країни на цій ниві? Є таке поняття, як національний брендинг

Роль и перспективы Украины в мировой экономике

Сегодня лидирующие мировые компании активно ищут пути решения одной из глобальных проблем будущего — обеспечение продовольственной безопасности. Кто же основные игроки на рынке и какое место среди них занимает Украина?

Блоги
ЭКСПЕРТЫ РЫНКА
ТОП-МНЕНИЕ
АВТОРЫ БИЗНЕС-КНИГ
Обзоры бизнес книг
Лекции
WATCH&SHARE
Рынок
ОБЗОР РЫНКОВ
ОТРАСЛЕВЫЕ ТРЕНДЫ
ЭКСПЕРТЫ
ИДЕИ
ИННОВАЦИИ
ВДНГ TECh
ПРАКТИКА
ИСТОРИИ УСПЕШНЫХ
ТЕЛЕКОМ ДЛЯ БИЗНЕСА
Big Data School
БИЗНЕС-ПЛАНЫ
ЗНАНИЯ