Ми працюємо над тим, щоб зробити сайт україномовним. Слідкуйте за оновленнями!
Евгений Ромащин

Директор по производству угольного департамента «АрселорМиттал Темиртау», экс-генеральный директор Corum Group

Євген Ромащин має 15-річний досвід в галузі управління бізнесом. У 2016 році його призначили директором з виробництва вугільного департаменту «АрселорМіттал Теміртау».

До квітня 2015 року обіймав посаду гендиректора української машинобудівної компанії Corum (до ребрендингу – НПК «Гірські машини»).

До цього він працював у приватній вертикально-інтегрованій енергетичній компанії України ДТЕК, де успішно очолював дирекцію з видобутку і збагачення вугілля упродовж трьох років, а перед тим керував дирекцією з фінансів.

У 2007 році Євгена Ромащина визнали «Найкращим молодим фінансовим директором України» за результатами рейтингу, проведеного Інститутом ім. Адама Сміта (Лондон, Велика Британія).

АТ «АрселорМіттал Теміртау» входить до складу міжнародного сталеливарного концерну ArcelorMittal і є найбільшим підприємством гірничо-металургійного сектору Казахстану. До складу АТ входять меткомбінат і вісім вугільних шахт у Карагандинській області, чотири копальні з видобутку залізної руди у Карагандинській, Акмолинській та Костанайській областях.

Роман Романчук
Ирина Рубис
Блоги
ЭКСПЕРТЫ РЫНКА
ТОП-МНЕНИЕ
АВТОРЫ БИЗНЕС-КНИГ
Обзоры бизнес книг
Лекции
WATCH&SHARE
Рынок
ОБЗОР РЫНКОВ
ОТРАСЛЕВЫЕ ТРЕНДЫ
ЭКСПЕРТЫ
ИДЕИ
ИННОВАЦИИ
ВДНГ TECh
ПРАКТИКА
ИСТОРИИ УСПЕШНЫХ
ТЕЛЕКОМ ДЛЯ БИЗНЕСА
Big Data School
БИЗНЕС-ПЛАНЫ
ЗНАНИЯ