На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

БЮДЖЕТУВАННЯ ДЛЯ УПРАВЛІНСЬКИХ КОМАНД

бюджетування для упр командДетальніше за посиланням

Для кого ця програма
Програма скерована на керівників та топ-менеджерів компанії, керівників бюджетних центрів відповідальності.

Мета програми
Основною метою семінару-тренінгу є надання управлінській команді компанії творчого поштовху до вдосконалення бюджетної системи на підприємстві. Учасники повинні осягнути комплексну картинку побудови системи бюджетування на власному підприємстві, сформувати єдині підходи та допущення, зрозуміти специфіку бюджетної моделі у відповідності до особливостей власної моделі бізнесу.

Чому ми навчаємо

  • Будувати концептуальну модель бюджетної системи компанії;
  • Визначатися з порядком складання бюджетів в компанії;
  • Визначати бюджетні центри відповідальності;
  • Прогнозувати обмежуючий фактор, який підлягає бюджетуванню першим, а при потребі прогнозувати його ділову активність;
  • Складати бюджет витрат на маркетинг та рекламу, який залежить від бюджету продаж, а також розраховувати, які додаткові продажі продукти потрібно забюджетувати в бюджеті продаж при виділенні додаткових ресурсів на маркетинг та рекламу;
  • Складати бюджет продажів та розраховувати бюджет надходжень грошових коштів;
  • Складати поточні бюджети в процесі операційної діяльності;
  • Cкладати бюджети центрів фінансової відповідальності (відділу маркетингу, фінансового відділу тощо);
  • Намітити базові засади положення про бюджетування;
  • Визначати інформаційне поле бюджетування, управляти процесом визначення норм та нормативів, які закладаються в бюджет.

Формат
Учасники управлінських команд занурюються у фінансове бюджетне середовище на 2 повних дні, опрацьовують реальні дані власної компанії. Фінансовий матеріал подається максимально легко та доступно для розуміння нефінансистів.

Викладач:
Михайло Колісник – широковідомий експерт у галузі фінансів і визнаний професор з фінансового обліку, управлінського обліку та фінансового менеджменту, кандидат економічних наук, доцент. Закінчив інженерно-економічний факультет Львівської політехніки. Викладає Стратегічний менеджмент в Единбурзькій бізнес-школі в Україні, Фінанси у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету (УКУ), а також у Бізнес-школі Інституту приватизації та менеджменту (Мінськ). Доктор Колісник є автором більш ніж 100 статей у галузі фінансів та стратегічного менеджменту. Михайло є керуючим партнером FINART Smart Solutions та очолював з 2008 по 2010 рр. Києво-Могилянську бізнес-школу (KMBS). Михайло Колісник пройшов стажування у Вейнському Державному Університеті (Детройт, США), Копенгагенській бізнес-школі, у консалтинговій фірмі «Данськ Менеджмент Форум» (Копенгаген, Данія)та Маастрихтському університеті (Маастрихт, Голландія). Він закінчив IMTA (International Management Teachers Academy), засновану CEEMAN при школі менеджменту IEDC-Bled.

Щоб дізнатися про програму детальніше, просимо звертатися до:
Шлапай Галина
shlapai@kse.org.ua
+38 (093) 679-88-42

22.10.2015
Что нового
Популярно