На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Career Forum від AIESEC

12-13.06.2015_большая

Докладніше на сайті

Як часто Ви підіймали тему роботи у розмові з Вашими знайомими? Останнім часом ця тема стала ще більш болючою аніж була до того. Проте нам є чим Вас потішити!

Цієї весни, 12 -13 червня у Києві відбудеться Форум Кар’єри від міжнародної молодіжної організації AIESEC за підтримки Торгово-промислової палати України. Цього разу організатори прагнуть відійти від традиційного формату ярмарків кар’єри. Сильна молодь – сильне майбутнє країни. Форум кар’єри — можливість звести перспективну молодь з топовими роботодавцями країни.

Маючи за мету дати розуміння випускникам і студентам які можливості є в Україні для побудови кар’єри, організатори доклали максимум зусиль щоб зробити подію корисною та незабутньою для кожного учасника. Мабуть саме тому Форум Кар’єри 2015 це:

відкрите спілкування, лекцій та практичні сесії;

огляд тенденцій на ринку праці України від провідних фахівців;

можливість пройти симуляцію відбору та дізнатися на що насправді орієнтується роботодавець;

знайомство з рейтингом професій очима професіоналів.

До участі у заході запрошуються молоді люди віком від 18 до 25 років, що мають наснагу розвиватися та робити позитивний внесок у розвиток України.

Для участі у події претендент має зареєструватися за посиланням https://podio.com/webforms/12006360/828302 

Реєстрація є обов’язковою.

Вартість участі: 100 грн (при оплаті до 15.05) та 170 грн (при оплаті з 16.05). Під час заходу буде організовані кава-брейки. Всі учасники отримають роздаткові матеріали та сертифікати учасників заходу. Транспортні витрати не відшкодовуються.

Відібрані учасники отримають лист підтвердження своєї участі з наступними кроками.

Контакты
E-Mail: forum2015career@gmail.com

Телефон: 380953026231

24.05.2015
Что нового
Популярно