Блоги

Заробити на big data: 3 кейси від виробництва, банків і ритейла

Який профіт може принести обробка великих даних? І чому  математика сама собою не працює?

У режимі автозаміни: роботи чи люди?

Передбачати майбутнє сьогодні стало абсолютним must have серед експертів. Коли технології змінюють світ настільки стрімко, дуже хочеться зазирнути хоча б на кілька років вперед.

Big data у 3 кроки: як навчити штучний інтелект продавати

Роботи [поки] не навчилися поведінки людини навіть в текстових чатах, хоч і щосили намагаються. Але ніша для застосування штучного інтелекту давно є.

Як співрозмовники маніпулювали-маніпулювали, проте не виманіпулювали

Як визначити, що вами маніпулюють? Як уникнути маніпуляцій на переговорах, робочих зустрічах або в особистому спілкуванні?

Цілий оркестр. Чому для роботи з big data однієї людини замало

Змусити великі дані працювати на бізнес можна. Чому в компанії для цього потрібна ціла команда, і хто чим має займатися?

Можна зробити мільйон з одиниці. Проте не з нуля

Литовський венчурний інвестор Ілля Лаурс – про те, як будувати міцний бізнес на хиткому українському фундаменті

Big Data та психометрія: на порозі глобальних змін у ритейлі

У цифрову епоху дедалі більше наших дій залишають відбиток – все вимірюється, відстежується і фіксується. Використовуючи будь-який он-лайн або цифровий інструмент, кожна людина генерує величезну кількість даних, які можна структурувати, проаналізувати і отримати цінні інсайти.

Держава в цифрову епоху: Як Україні не залишитися за бар’єром

Забезпечивши для своїх громадян лише базову цифрову інфраструктуру, Україна зможе здійснити стрибок до електронного урядування та інноваційної економіки

Вперед до майбутнього з IT-рішеннями для бізнесу

За 10 років, здійснюючи пошук і впровадження нових технологічних рішень у великому алкогольному холдингу, я звик робити із софту незвичайні рішення для автоматизації продажів.