Огляди ринку / Інновації

Теорія рішень «розумного» міста та можливості її реалізації на базі єдиної муніципальної платформи

Міста – ключові економічні, географічні та адміністративні одиниці сучасного світу. Людство у своїй історії вже колись проходило стадію міст-держав – самодостатніх політичних і економічних гравців на континентальних картах. Історія, як відомо, повторюється по спіралі, і сьогоднішні мегаполіси багато в чому знову стають такими гравцями.

Як побудувати організацію майбутнього: нові тенденції в управлінні персоналом

Мы живем в удивительное время – на наших глазах происходит становление новой эпохи в развитии человечества, вызванное бурным развитием технологий, демографическими и геополитическими изменениями.

Екскурсовод у смартфоні. Як легко спланувати подорож Україною

«Більше, ніж месенджер»: Спецпроект НВ і глобальної інтернет-платформи VEON про сучасні технології, що розширюють можливості спілкування, і про людей, здатних використовувати ці можливості для того, щоб реалізовувати мрії, генерувати ідеї, об’єднувати, надихати, допомагати і робити світ кращим

На всі 365. Навіщо українським бізнесменам хмара Гейтса

Як бізнесу не турбуватися про безпеку і почати жити без перебоїв? Чотири кейси із Office 365 від власників та IT-директорів українських компаній

Роботизація бізнес-процесів

Завдяки цифровим технологіям і глобалізації боротьба за клієнтів ведеться в світовому масштабі. Перевагу отримає той, хто зможе гарантувати надійний, своєчасний і зручний сервіс-продукт, водночас зберігаючи операційну ефективність.

Тільки-но в кожен камінь можна буде вбудувати пристрій, так і зроблять

На початку цього року компанія Coca-Cola запустила на американському ринку новий продукт – Sprite Cherry. До звичної газованої води з лимонним смаком додали вишневий аромат. Як потім повідомили в компанії, в рішенні вони грунтувалися саме на перевагах клієнтів і big data. І ось як.

Будинок, який збудував розум. Коли інтернет речей змінить наш побут

Хоча терміну «інтернет речей» (Internet of things, IoT) вже майже 20 років, прийнято вважати його більш молодим. А саме – з моменту, коли кількість підключених до інтернету пристроїв перевищила число «людських» підключень або навіть населення Землі.

Почни подорожувати своєю країною разом з UnexploredCity/Недосліджена країна

Українці дедалі рідше подорожують рідною країною і частіше прагнуть за кордон, особливо зважаючи на умови безвізу. Найчастіше ми з вами навіть не знаємо, які дивовижні місця і пам’ятки випускаємо з уваги.

Mobile ID: навіщо Україні цифрова трансформація

У 2017 році в Україні має з’явитися Mobile ID – один з найперспективніших інструментів для ідентифікації особистості в цифровому світі.

Браузер доповненої реальності: українці хочуть обігнати Google

Фіналісти Телеком-Акселератора 2.0 – стартап Simo AR – планують створити пошуковий браузер з доповненою реальністю. Він дозволяє придбати будь-який товар одним кліком, використовуючи камеру вашого смартфона