На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Четверта виставка-форум з управління людським капіталом Human Capital Forum

Human Capital ForumДеталі на сайті організатора: HumanCapital Forum

Бізнес-школа МІМ-Київ запрошує відвідати четверту виставку та форум Human Capital Forum, яка відбудеться 20-21 жовтня 2015 в місті Київ.
Мета заходу: залучення всіх зацікавлених сторін для конструктивного діалогу з питань навчання, розвитку, мотивації персоналу, для обміну досвідом та розвитку галузі в цілому, а також надання учасникам можливості «зазирнути за горизонт».
Учасники: провайдери послуг в галузі управління, навчання, консалтингу, мотивації, розвитку та підбору персоналу (HR-директори великих компаній, HR-партнери, Employer branding,  фахівці, рекрутери).
Відвідувачі: фахівці, залучені в сферу управління персоналом.
Приєднуйтесь до професійного свята — внесіть Human Capital Forum в Ваш календар заходів!

Базові напрямки виставки:

  • освіта
  • рекрутинг і розвиток бренду роботодавця
  • кадровий аутсорсинг
  • HR-консалтинг
  • event-програми
  • аналітика і дослідження в галузі управління персоналом

На виставці будуть представлені провідні українські та зарубіжні провайдери тренінгових і консалтингових послуг.
Делегати форуму HCF отримають рекомендації експертів, практичні інструменти для негайної реалізації робочих завдань, зможуть використовувати отримані знання трендів в HR стратегії, обговорити на спеціально фасілітіруемих сесіях найбільш гострі питання.

На форумі спеціально запрошені спікери виступлять з доповідями на найактуальніші теми в сфері управління людським капіталом, а слухачі зможуть взяти участь у дискусіях та «круглих столах».

27.09.2015
Что нового
Популярно