На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Денис Жаданов, директор з маркетингу Readdle: як вивести свій додаток в топ на App Store

встречас с Денисом ЖадановымПридбати квиток можна тут

6 серпня до “Часопису” завітає Денис Жаданов, директор з  маркетингу Readdle – міжнародної компанії-розробника iOS-додатків  для бізнесу та особистої продуктивності – з майстер-класом, присвяченим просуванню мобільних додатків на App Store.

Свій перший додаток ReaddleDocs (файл-менеджер для iPhone) команда Readdle випустила в 2008 році одночасно з відкриттям магазину додатків Apple і потрапила до топ-100 розробників на App Store.

Денис провів останні 5 років, перетворюючи невеликий український стартап у провідну компанію, яка допомагає мільйонам людей робити більше за допомогою iOS девайсів. Такі додатки Readdle, як Scanner Pro, PDF Expert 5, Calendars 5, Printer Pro та Documents були завантажені більш ніж 40 мільйонів разів та відзначені Apple, New York Times, Wired, USA Today та іншими провідними засобами масової інформації по всьому світу. Денис керує усією маркетинговою та PR-діяльністю Readdle, допомагаючи додаткам компанії виходити у топ-рейтинги на App Store по всьому світу. Друзі називають його «App Store ніндзя».

В рамках майстер-класу Денис висвітлить наступні питання: 

  • як запустити свій мобільний додаток на AppStore;
  • чому одні додатки стають лідерами, а інші залишаються непоміченими;
  • як зробити так, щоб Apple помітіла ваш додаток і просувала його;
  • які додатки користуються найбільшим попитом на AppStore та чому;
  • як побудувати і реалізувати успішну стратегію просування мобільного додатку;
  • як налагодити співпрацю із зарубіжними медіа;
  • типові помилки при просуванні мобільних додатків.

Вартість квитка на подію: 100 грн (умови Простору включені)

30.07.2015
Что нового
Популярно