На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Digital marketing. Програма цифрового інтенсиву від kmbs

ПРОГРАМА-ЦИФРОВОГО-ІНТЕНСИВУ-ВІД-KMBSДетальніше за посиланням

Системний підхід до цифрових комунікацій та робота з digital-стратегією.

Аудиторія програми
Маркетологи та маркетинг-директори, які:

  • хочуть детально розібратись у можливостях та інструментах цифрових комунікацій
  • вже працюють з цифрою, але бажають робити це більш системно, використовуючи весь її потенціал задля отримання максимального результату

Що дає програма?

  • Розуміння системи цифрових комунікацій.
  • Розуміння того, як використовувати необмежені можливості інтернету, мобільних і цифрових технологій для вирішення таких завдань, як підтримка іміджу бренду, виведення нового продукту на ринок, підвищення впізнаваності, стимулювання продажів тощо.
  • Розуміння механізмів взаємодії з аудиторією, виявлення споживацьких інсайтів та відповідної роботи з ними.
  • Експрес-практикум з розробки стратегії цифрових комунікацій.

Автор і викладач kmbs: Роман Гавриш — керуючий парнер агенції з цифрового маркетингу AIMBULANCE. Серед клієнтів Романа числяться такі відомі бренди як Pepsi, Henkel, Master Card, Хортиця, Bosch, Axe, Raffaello, Kinder, Effes Ukraine і т.д. На рахунку агенції AIMBULANCE 9 статуеток Effie Awards, в тому числі — Grand Prix і звання найефективнішої цифрової агенції 2011 і 2013 років. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8 місце в світі за рейтингом ефективності незалежних агентств від EFFIE. У 2014 році AIMBULANCE стало фіналістом престижного фестивалю рекламної креативності Cannes Lions.

Контактна особа
Віра Корабліна
Менеджер програм управлінського розвитку
тел.: + 38 (063) 436 05 67
email: vira@kmbs.ua

23.05.2016
Что нового
Популярно