На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Дієві комунікації: практика репутаційного менеджменту

ДІЄВІ КОМУНІКАЦІЇ ПРАКТИКА РЕПУТАЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУПодробиці за посиланням

Програма, що дає знання про побудування системи корпоративних комунікацій та сучасні PR-технології, необхідні для успішного ведення бізнесу.

Аудиторія: спеціалісти у сфері PR та маркетингу, керівники та менеджери комунікаційних департаментів компаній, управлінці, що бажають оволодіти навичками дієвих корпоративних та бренд-комунікацій

Програма відкриває можливості:

  • Можливість “підтримувати професійну форму”, працюючи над актуальними кейсами, й практично одразу застосовувати надбані знання й опрацьовані підходи на роботі.
  • Знання та практичні навички з планування, організації, впровадження та оцінювання стратегій та тактик дієвих комунікацій з усіма цільовими групами бізнесу: ЗМІ, інвестори, клієнти, партнери, співробітники, експерти.
  • Розуміння, як будується система управління і захисту репутації компанії.
  • Вміння організовувати роботу антикризового штабу компанії при заподіянні шкоди репутації компанії.
  • Розуміння, як взаємодіяти з журналістами і лідерами думок у медіа-полі, що постійно змінюється.
  • Розуміння ролі внутрішніх комунікацій для репутації бізнесу і форматів співпраці PR та HR функцій компанії.
  • Розуміння та навички планування, впровадження та оцінки комунікаційних програм у соціальних медіа.
  • Інструментарій для оцінки ефективності роботи PR-функції і обґрунтовування керівництву її внеску в досягнення бізнес-результату.

Автор і викладач програми — Марина Стародубська, Віце-президент Української Асоціації зі зв’язків з громадськістю (UAPR). Голова комітету з питань соціальної відповідальності бізнесу Європейської Бізнес-Асоціації (ЕВА) 2006-2011 рр.. Член експертної групи ООН з розробки стратегії соціальної відповідальності бізнесу в Україні. Член ради директорів Фонду Східна Європа. Професійний досвід: 10 років консалтингової роботи в Україні, СНД, Європі та США в різних галузях бізнесу

Контактна особа
Віра Корабліна
Менеджер програм управлінського розвитку
тел.: + 38 (063) 436 05 67
email: vira@kmbs.ua

06.12.2015
Что нового
Популярно