На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Для успіху лише таланту замало

Ми часто говоримо, що ми, українці, талановитий народ, і так насправді є. Але для успіху одного таланту замало. Якщо людині бракує бажання, плану дій, дисципліни, щоб стати найкращим у своїй галузі, тоді вона не зможе стати успішною завдяки лише власному талантові. Кожен повинен запитати себе: як я маю працювати над собою (байдуже, чи я підприємець, учитель, співак, чи політик), щоб стати найкращим у світі? Навіщо це мені? Не тому, що я хочу бути відомим. А тому, що це найкраще для моїх покупців, слухачів, для тих, для кого я працюю.

Така зміна ментальності — робота над тим, аби стати найкращим для свого споживача — відбувається нині у тих компаніях, які лідирують на ринку, але ця дійсність є досить суворою. Щоб бути першим, потрібен характер і важка праця. Але ви і ваш клієнт отримаєте в результаті колосальне задоволення.

Щоб зрозуміти наслідки такого підходу — підіть на концерт відомого піаніста, але під час виступу дивіться не на зірку, а на вирази облич людей у залі, і тоді ви зрозумієте, що я маю на увазі.

29.05.2015
Что нового
Популярно