На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

ДНК успішної компанії

ДНК-усп_шної-компан_ї_BIG

Докладніша інформація та реєстрація

23-24 червня Львівська бізнес-школа та DYB business club проведуть авторську програму Ігора Гута – «ДНК успішної компанії». Дводенна навчальна програма дасть відповіді на те, як зробити бізнес-модель ефективною, збільшити конкурентоздатність продукту, правильно позиціонувати та підвищити лояльність бренду.

В основі програми:

— узагальнений досвід більш ніж 150 компаній, з якими автор працював у рамках шведського проекту з розвитку бізнесу Develop Your Business (DYB);

— семирічний досвід автора в якості директора зі стратегічного розвитку і маркетингу в компанії BROCARD Україна (лідер парфумерного ринку);

— більше 10 років наукової та викладацької роботи в провідних бізнес-школах України і в проектах кращих бізнес-шкіл Росії, Швеції та Фінляндії.

За допомогою алгоритма-конструктора Ви створите ДНК Вашої успішної компанії – модель, яка забезпечить конкурентоспроможність і стійке зростання. Ваші ключові маркетингові рішення стануть максимально ефективними і Ви навчитеся досягати синергії між усіма складовими бізнес-моделі компанії. Програма проходить в інтерактивному форматі і сфокусована на виконанні прикладних завдань:

— Вивчення конкретних прикладних інструментів відбувається на прикладах з українського та міжнародного бізнесу.

— Учасники виконують індивідуальні завдання – застосовують вивчені інструменти для вирішення завдань власної компанії.

— Найбільш цікаві рішення і проблеми виносяться на загальне обговорення (за бажанням власника кейса).

Цільова аудиторія:

Власники і топ-менеджери, керівники підрозділів, які приймають ключові рішення в сферах маркетингу, продажів і розвитку бізнесу. Беріть участь всією командою – групове виконання завдань підвищить ефективність Ваших рішень.

Автор та викладач:

Ігор Гут — керуючий партнер шведського проекту для власників зростаючих компаній Develop Your Business (DYB), засновник DYB club. Ігор – системний дослідник українського бізнесу. Його виступи завжди надихають і містять велику кількість прикладів з власного бізнес-досвіду, а також з бізнес-практики його клієнтів. З 2007 року досліджує український бізнес в рамках проекту DYB (проект Шведського інституту менеджменту IFL Entrepreneur). За цей період був членом рад директорів і консультантом зі стратегічного маркетингу ряду українських і міжнародних компаній. У 2003-2010 роках директор зі стратегічного розвитку і маркетингу BROCARD Україна. У 1996-2003 роках працював в області маркетингу і продажів в ТЕМDЕ України і ПО НТК. Член дорадчих рад Української ритейл асоціації та Українського форуму маркетинг-директорів. Входить до Наглядової ради NGO Центр UA. Учасник Nestor Group (розробка бачення і місії України). Колумніст Forbes Україна, Европравда, DELO.ua, Hubs. Кандидат економічних наук (тема – нераціональність поведінки споживачів). Guest-speaker в Hanken & SSE (Фінляндія), Edinburgh Business School, IFL Russia, ІПМ (Мінськ), kmbs, LvBS.

Контактна особа:
Остап Луцишин
olutsyshy@lvbs.com.ua
067 673 18 76

24.05.2015
Что нового
Популярно