На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Другий набір до Школи Українського Підприємництва "Часопис"

Школа Українського ПідприємництваДетальніше про вимоги до учасників, етапи відбору, експертів – на сайті Школи.

Розпочато прийом заявок на участь у другій програмі Школи Українського Підприємництва, інтенсивної навчально-практичної програми для тих, хто починає власну справу або розвиває і вдосконалює свій бізнес.

Заявки на участь у програмі приймаються до 1 жовтня. Учасники відбиратимуться за результатами краш-тесту та індивідуального інтерв’ю з кураторами Школи. Заняття триватимуть з 15 жовтня по 14 листопада 2015 року.

Школа в першу чергу розрахована на тих, хто прагне побудувати власну справу в Україні й для України та створити нові робочі місця та можливості. Перевага надаватиметься працюючим бізнесам (малий та середній бізнес, стартапи) та опрацьованим ідеям. У фокусі школи – online-бізнес або offline з елементами online.

Кожному учаснику Школи буде наданий індивідуальний менторский супровід протягом усієї програми.

Програма містить 15 базових тематичних блоків, необхідних для розвитку власної справи: дослідження ринку, аналіз та дослідження потенційних клієнтів, створення бізнес-моделі, формування ціннісної пропозиції, маркетингові комунікації, фінансові та юридичні аспекти, основи бухобліку, залучення стартового капіталу та ін.

Формат навчання у Школі — модульна система, яка дасть можливість учасникам більше сконцентруватись на навчанні та виконанні практичних завдань. Усього програма містить 5 модулів по три дні кожний.

21.09.2015
Что нового
Популярно