На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Food Business Conference

Food BAZAAR_BIG

Докладніша інформація та реєстрація

Startup Ukraine, освітній центр для підприємців, запустив новий напрям Food Business Institute, в рамках якого відбудеться перша Food Business Conference. Конференція пройде в Києві, і складатиметься з трьох основних блоків – конференції, Food Bazaar та Food Party.

Мета конференції:

дати розуміння і показати алгоритм створення food-бізнесу на українському ринку

показати важливість створення food-бізнесу як однієї з УТП України

ознайомити з провідними гравцями ринку – трендсеттерами, виробниками українських продуктів харчування

Учасники конференції:

дізнаються про основні етапи створення food-проекту

як вибрати ідею для власного бізнесу

як організувати та оцінити фінансову діяльність проекту

як правильно вибрати маркетингову стратегію

дізнаються про основні тенденції food ринку

зможуть вільно поспілкуватись з лідерами ринку

Експерти поділяться історіями успіху, на реальних кейсах розкажуть, як створити успішний бізнес у food-сфері. Спікери – діючі практики ресторанного бізнесу, ресторатори, маркетологи, серед яких Надія Перевізник, Олександр Куриленко, Олександр Гудков та ін..

Конференцію варто відвідати: підприємцям, які хочуть відкрити власний food-бізнес (точку вуличної їжі, доставку їжі, кав’ярню і т.д.); кулінарам-аматорам; кондитерам, які мріють перетворити своє хобі на бізнес, а також підприємцям, що прагнуть розвивати існуючий food-бізнес.

Родзинкою заходу є Food Bazaar — ярмарок-виставка українських виробників продуктів харчування, який діятиме постійно протягом всього заходу. Відвідати його зможуть всі бажаючі, незважаючи на участь у конференції. Вартість відвідин — 35 гривень.

Взяти участь можуть: молоді виробники вітчизняних продуктів, заклади харчування (street food, невеликі кафе та ресторанчики), які в своїй діяльності використовують українські продукти, приватні пекарні та кондитерські. Для презентації та продажу своєї продукції учасники ярмарку зможуть орендувати місце для столу, стенду або будь-якого іншого об’єкту. Зареєструватись тут.

Опісля Food Conferencе, на відвідувачів чекатиме Food Party, де всі охочі зможуть відпочити та повечеряти на Food Bazaar, взяти участь у конкурсах та розіграшах.

Ми хочемо допомагати створювати і розвивати food-бізнес в Україні. Для нас вкрай важливо розвивати культуру споживання їжі в нашій країні та сприяти формуванню здорової нації.

Ми запрошуємо до партнерства усіх кому не байдужа тема розвитку Food Business підприємництва в Україні!

24.05.2015
Что нового
Популярно