На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

IBM SolutionsConnect 2015

big

Деталі та реєстрація 

IBM запрошує вас на щорічну Конференцію «IBM SolutionsConnect 2015: Скористайтесь моментом! Пориньте у світ технологій нового покоління».

Дізнайтесь, як хмарні середовища, мобільність, соціальна бізнес-взаємодія, великі дані та аналітика можуть змінити бізнес, скоротити витрати, забезпечити унікальний досвід взаємодії для клієнтів, підвищити їх лояльність та збільшити прибуток.

Дізнайтесь, як ІТ лідери можуть використовувати сучасні тенденції, що будуть визначати конкурентне середовище у найближчі роки:

У програмі Конференції будуть представлені доповіді експертів IBM, виступи замовників та бізнес-партнерів, які поділяться своїм досвідом реалізації проектів, розкажуть, які бізнес-задачі виникають, які рішення вони обирають та чому.
Також ви зможете ознайомитись із різноманітними рішеннями на демо-стендах наших бізнес-партнерів, обговорити питання зі спеціалистами IBM та колегами.

Участь у Конференції безкоштовна. Кількість місць обменежена. Реєстрація обов’язкова.

Скористайтесь моментом! Обмінюйтесь досвідом та ідеями! Об’єднуйте бізнес та технології! Знаходьте нові можливості для досягенння стратегічних цілей ваших компаній! Пориньте у світ технологій нового покоління!

Місце проведення

Київ, готель InterContinental,
вул. Велика Житомирська 2А

26.08.2015
Что нового
Популярно