На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Інтелектуальність українського стилю

За роки роботи в українській fashion-індустрії я помітила, що нашим митцям притаманна емоційність у колекціях. До того ж, самі дизайнери більш чуттєві, у чомусь романтичніші, ніж, скажімо, скандинавські чи німецькі дизайнери.
Ирина Данилевская

Всім добре відомо, що у роботах дизайнерів різних країн проявляються певні національні риси. Такі ж тенденції можна спостерігати і в творіннях українських дизайнерів.

За роки роботи в українській fashion-індустрії я помітила, що нашим митцям притаманна емоційність у колекціях.

До того ж, самі дизайнери більш чуттєві, у чомусь романтичніші, ніж, скажімо, скандинавські чи німецькі дизайнери. Коли перші готові одягнути жінку в речі, які підкреслюють її красу та індивідуальність, то всі інші створюють вбрання більш комфортне та утилітарне.

На відміну від японського одягу, якому притаманні філософські мотиви, одяг сучасних українських дизайнерів можна назвати інтелектуальним.
В моєму розумінні інтелектуальним одягом є той, що несе в собі певну інформацію.

Одяг сам по собі зробити нічого не може. Інтелектуальних рис йому надає людина, яка одягає цю річ.

Дизайнер може втілити у вбранні певну ідею, яка буде підкреслювати його погляд на життя, і все ж, підкреслювати вашу індивідуальність. Проте ця індивідуальність не буде занадто яскравою, вона не впадатиме в вічі, вона буде «відчуватися», а не «бити в очі» .

24.02.2013
Что нового
Популярно