На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

IT Weekend Ukraine 2015

IT_Weekend

Знайти квитки

IT Weekend Ukraine 2015 – міжнародна конференція, яка створена для формування та становлення української спільноти ІТ- професіоналів. Ми формуємо умови для успішного та ефективного навчання ІТ-спеціалістів, обміну досвідом та ідеями. Ми будуємо майбутнє української ІТ-галузі вже сьогодні та інвестуємо у професійний ріст українських професіоналів.

Ukrainian IT Awards 2015 – після офіційної частини конференції відбудеться урочисте нагородження найкращих професіоналів IT-галузі.

Конференції IT Weekend ми організовуємо у великих містах України. Із попередніми заходами та фотографіями IT Weekend Ukraine 2014 можна ознайомитися на http://www.itweekend.ua.

IT Weekend Ukraine — перша ІТ-конференція без обмеження в темах — експерти розповідають тільки те, в чому вони найсильніші.

Під час доповідей, які проходитимуть в 5 потоків, своїм досвідом ділитимуться понад 30 експертів, виключно практики: від Тараса Кицмея ви дізнаєтесь, як перетворити startup на успішну компанію, що поєднала понад 3500 професіоналів, Christoph Engelbert на прикладах розповість про використання Java Caching API, Shay Friedman говоритиме про практику використання AngularJS, Cesare Rocchi розповість як професіоналізм у user experience перетворив Studio Magnolia у лідера на європейському ринку тощо.

Напрямки:

  • Розробка програмного забезпечення
  • Agile — технології та успішне управління ІТ проектами
  • Дизайн та user experience
  • Data Science
  • Мобільні рішення
  • Тестування програмного забезпечення
26.08.2015
Что нового
Популярно