На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Кар’єрний злет: поради та секрети від топ-менеджерів міжнародного проекту Allbiz

Кар’єрний-злет_биг

Деталі та реєстрація

Як побудувати кар’єру в продажах с з нуля до топ-менеджера міжнародної компанії? Як здійснити кар’єрний прорив за декілька років у великій корпорації чи малому бізнесі? Які якості розвивати в собі, щоб знайти найкращу роботу?

15 липня 2015 року о 19-00 топ-менеджери міжнародного центру інтернет-торгівлі Allbiz  поділяться власним досвідом кар’єрного зростання та практичними стратегіями збільшення власного капіталу. 

На зустрічі мова піде про:

Стратегію власного розвитку та план кар’єрного зростання. Особливу увагу буде приділено побудові кар’єри у продажах

Приклади з практики: за три роки від студента до керівника.

Як знайти своє призначення і сферу професійної реалізації.

Як правильно скласти резюме, подати себе на співбесіді та швидко знайти ідеальну позицію.

Практичні поради: як не втратити зароблені кошти. І не тільки зберегти їх від інфляціїї і непередбачуваних  змін на фінансовому ринку, а примножити прибуток. 

Кількість місць обмежена, необхідна реєстрація.

Про спікерів:

Юрій Ніколаєв, керівник департаменту з продажів та реклами Allbiz

З квітня 2013 року Юрій Ніколаєв очолює відділ продажів реклами Allbiz. Юрій працює в компанії з 2012 року, та раніше відповідав за продажі реклами на ринках Казахстану, Білорусі, Молдови, Польщі, Румунії, Болгарії та інших країн. До Allbiz Юрій реалізував рекламні проекти у видавничій індустрії, з 2004 по 2008 рік працював в компанії ITC Publishing, де був керівником кількох міжнародних проектів.

Ірина Клініцька, директор з персоналу Allbiz

З вересня 2013 року приєдналася до Allbiz на посаду Директора департаменту з управління персоналом. Побудувала з нуля HR департамент, створила Центр навчання та розвитку співробітників та запустила Програму наставництва. Раніше працювала в Luxoft та International Telecommunication Company, де керувала проектами з навчання, розвитку та набору персоналу.  

Автор тренінгів з повного циклу продаж, ключових компетенцій та програм коучінгу для керівників. Провела більш ніж 750 тренінгів та майстер-класів.

10.07.2015
Что нового
Популярно