На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Ключові характеристики успішного лідера

Зіткнувшись з невдачею, успішний лідер буде шукати можливості. І виявлення таких можливостей буде найсильнішою мотивацією як для лідера, так і для його команди.
Оги К. Фабела II

Існує безліч атрибутів, які роблять бізнес-лідера успішним, але я для себе виявив, що можу узагальнити багато факторів нашого у VimpelCom успіху за останні два десятиліття через п’ять ключових характеристик:

Мета: тримайте фокус! Переконуйтеся, що всі в команді розуміють мету!

Пристрасть: пристрасть до починань є основою для досягнення успіху!

Завзятість: однієї тільки пристрасті недостатньо — лідер і його команда повинні наполегливо йти до успіху!

Люди: правильні люди на правильних місцях мають вирішальне значення для успіху компанії. Дуже важливою є готовність лідера розпізнавати потреби команди, що виникають і змінюються у процесі зростання і розвитку організації.

Новаторський дух: успішні підприємці мають нестримне бажання торувати свій власний шлях і виділятися з натовпу. Успішний лідер вселяє цей дух новаторства у свою команду.

Дуже важливо доносити ці п’ять цінностей усій команді, усій компанії від початку до того часу, коли ви станете великою компанією.

Ці цінності складають внутрішній фундамент команди і компанії, але систематичне донесення цілей людям, які всім серцем закохані у свою справу, має бути невід’ємним. У зв’язку з цим я повинен відзначити, що відносини, які будує бізнес-лідер як у компанії, так і зовні можуть спонукати прагнення до успіху як усієї компанії, так і її окремих членів. Не бійтеся відмінностей! Ваш колектив, а також зовнішні зв’язки можуть виходити з різних соціальних верств, культур, бізнес-оточення. Використовуючи позитивну енергію різних точок зору, ця різноманітність може дати поштовх нестандартному мисленню та новим ідеям — культивувати дух новаторства. Ключ до успіху лідера полягає у його команді; а вона не може складатися з абсолютно однакових людей. Навпаки, команда повинна бути різноманітною, але об’єднаною однією метою.

Варто наголосити на важливості гарного старомодного лідерства, коли лідер об’єднує ці ключові атрибути з натхненням, мотивацією та цілеспрямованістю. Зіткнувшись з невдачею, успішний лідер буде шукати можливості. І виявлення таких можливостей буде найсильнішою мотивацією як для лідера, так і для його команди. Шлях від стартапа до глобальної корпорації дуже важкий, і на цьому шляху чекають перешкоди і невдачі, але з метою, пристрастю, завзятістю і духом дослідника люди будуть чітко бачити шлях уперед і досягнуть великих успіхів для себе, своєї організації і суспільства, якому вони служать.

В оригіналі

06.08.2015
Что нового
Популярно