На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Критерії відбору персоналу

Звичайно, у банку є досить чітко визначені критерії відбору персоналу, зокрема на керівні посади. Вони базуються на відповідних методологіях Групи Райффайзен, а також відповідають вимогам Нацбанку. Їх необхідно дотримуватися, це не підлягає обговоренню. Для визначеного переліку посад кваліфікація і досвід мають обов’язковий характер. Але у більшості ситуацій ми не є обмеженими такими визначеними вимогами.
Методології відбору кандидатів на посаду добре відомі, і ми їх використовуємо системно. Банк вимагає дотримання всіх процедур, які забезпечують принципи рівного права всіх претендентів на участь у конкурсах на посади.
Головним принципом політики підбору персоналу є: «Кращі позиції мають займати найкращі фахівці!»; він сформульований Гербертом Степічем, Головою Правління Райффайзен Банк Інтернаціональ.
Звичайно, важко і ризиковано зробити висновок тільки на підставі співбесіди з кандидатом. Проте цілком ймовірно розгледіти здатність кандидата вчитися, працювати в колективі, бажання розвиватися і звичку брати на себе розумний ризик. Для цього вже є процеси, відповідні методології … та власний досвід.
Що ж стосується технічних, професійних знань, то вони теж є дуже цінними, як, власне, і уміння вчитися далі. Для цього аспекту розвитку персоналу в банку є своя Академія та великий перелік навчальних програм.

25.05.2013
Что нового
Популярно