На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

KSE MBA Open House

Зустріч із Аркадієм Вершебенюком, директором Uber в Україні

2

Реєстрація на подію та додаткова інформація

Аркадій Вершебенюк, директор Uber в Україні, – спеціальний гість KSE MBA Open House

Чому освіта не закінчується після отримання диплому в університеті. Чому принцип «навчання протягом життя» актуальний для фахівця будь-якої сфери. Що може дати навчання на МВА і які знання необхідні управлінцям. 

Аркадій Вершебенюк, який очолив українське представництво Uber, розкаже про роль освіти і цінність знань на Дні відкритих дверей програми МВА у Київській школі економіки. 

Аркадій викладає курс «Стратегія і Лідерство» у KSE, до переходу в Uber працював у московському представництві консалтингової компанії Egon Zehnder, а до того — в Colliers International. Аркадій отримав ступінь МВА в INSEAD – бізнесі школі , яка є №1 у рейтингу бізнес-шкіл світу, складеного Financial Times у 2016 році. 

Під час Дня відкритих дверей ви матимете можливість дізнатися про навчання на програмі МВА у Київській школі економіці, поспілкуватися з викладачами та студентами, отримати порцію натхнення від ідеологів програми. Спікерами події будуть Сергій Гвоздьов, директор МВА програми, та Іван Компан, професор з бізнесу KSE.

Робоча мова: Англійська

Дата і час: 27 лютого, 12.00.

Місце: Київська школа економіки, вул. Дмитрівська 92-94, 4-ий поверх.

Участь у події безкоштовна, необхідна тільки ваша попередня реєстрація: http://goo.gl/forms/tzjAeSsXDQ

24.02.2016
Что нового
Популярно