На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Лекція Нобелівського лауреата Дана Шехтмана "Теперішнє - пролог до майбутнього: нові технології, які змінюють державу та суспільство"

Безкоштовна лекція Нобелівського лауреата Дана ШЕХТМАНА2

Деталі за посиланням

Фонд «Відкрий Україну» за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні запрошує на лекцію Нобелівського лауреата (2011 року), ізраїльського вченого зі світовим ім’ям, викладача та дослідника Ізраїльського технологічного інституту Техніон Дана Шехтмана на тему: «Теперішнє — пролог до майбутнього: нові технології, які змінюють державу та суспільство».

Лекція відбудеться у середу, 27-го січня, о 18:30 в готелі «Фермонт» (вул. Набережно-Хрещатицька, 1).

Під час лекції Дан ШЕХТМАН підійматиме питання того, як будувати майбутнє для держави та суспільства, зосередивши увагу на нових технологіях та сфері освіти. Також обговорюватимуться такі теми:

— важливість стартапів,

— нові технології та їх вплив на майбутнє,

— роль кожного з нас (суспільства, державних органів, представників громадянського сектору, академічних кіл) у впровадженні нових технологій,

— досвід розвитку нових технологій в Ізраїлі,

— роль освіти у впровадженні нових технологій,

— освіта майбутнього: якою вона повинна бути?

Участь у лекції БЕЗКОШТОВНА.

Реєстрація на подію обов’язкова за посиланням.

Акредитація ЗМІ обов’язкова до 18:00 26-го січня. Контакти для акредитації: Леся ТКАЧ, LT@openukraine.org, (044) 220 18 40.

УВАГА! Кількість місць на заході обмежена!

РОБОЧА МОВА ЗУСТРІЧІ – АНГЛІЙСЬКА.

21.01.2016
Что нового
Популярно