На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

LifeHackDay

Лайфхак дейДетальна програма та реєстрація

Що це?

LifeHackDay Ukraine — це подія для технологічних стартапів, успішних підприємців, інвесторів, розробників, цифрових медіа і всіх, хто так чи інакше, пов’язаний з IT-галуззю.

LifeHackDay 2016 присвячений розвитку високотехнологічного та інноваційного бізнесу, спікерами виступлять успішні IT-підприємці та інвестори, а участь зможе взяти кожен бажаючий. Стартапи отримають не тільки нову інформацію і корисні практичні знання, а й можливість познайомитися з інвесторами, заявивши про себе.

Мета заходу — розвиток галузі технологічних стартапів, за допомогою дійсно практичної, насиченої та цікавої програми.

ФОРМАТ

Протягом дня ми проведемо три сесії, в перервах між якими відбудуться воркшопи, де всі бажаючі зможуть поліпшити свої підприємницькі навички та отримати нові корисні знання. Після закінчення заходу вас чекає Afterparty. Ви зможете ближче познайомитися з усіма учасниками заходу та поспілкуватися в неформальній обстановці.

ENTREPRENEUR LIFEHACK SESSION

Досвідчені підприємці, за плечима яких не один успішний бізнес, будуть ділитися з вами своїми кейсами і відповідати на запитання учасників.

INVESTOR LIFEHACK SESSION

Дві години прямого спілкування з провідними учасниками українського ринку венчурного та прямого інвестування. Протягом цього часу ви зможете отримати унікальний досвід спілкування зі знаковими особистостями IT-індустрії і заявити про свої ідеї.

STARTUP PITCHING SESSION

Заздалегідь зібрані команди початківців підприємців отримають можливість протягом 3 хвилин презентувати свої проекти. Після цього члени журі та експерти дадуть свої коментарі та поради, які стосуються бізнес-моделі, маркетингової стратегії та інших актуальних питань на конкретних прикладах. Щоб прийняти участь у якості стартапу, необхідно заповнити форму реєстрації.

Контакти
Телефон: +38(063) 424 27 96
Для стартапів: startup@lifehackday.co
Для партнерів: partnership@lifehackday.co

23.02.2016
Что нового
Популярно