На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Міжнародна конференція з податкового та корпоративного права

Міжнародна конференція з податкового та корпоративного праваПодробиці та реєстрація

Останні зміни в національному та міжнародному законодавстві змушують нас по-іншому поглянути на структуру іноземної компанії, на концепцію бенефіціарного володіння, побудову взаємин між українською та зарубіжною частинами бізнесу. Змінилися підходи та інструменти, що використовуються в податковому плануванні, стали більш жорсткими «правила гри» у світовому банківському секторі. Відкрилися нові можливості для організації міжнародної торгівлі з Європою та Азією. На конференції ми розглянемо глобальні тенденції, які диктують уряди багатьох країн світу і які перебувають наразі у фокусі уваги бізнесу.

Захід буде цікавим власникам бізнесу, генеральним і фінансовим директорам, юристам і фахівцям з корпоративного права — представникам українських компаній. А також усім, хто націлений на розширення бізнесу за кордоном або планує розпочати зовнішньоторговельну діяльність, хто планує реорганізацію бізнесу з використанням переваг окремих юрисдикцій і у кого є потреба в побудові прозорої корпоративної структури для залучення зарубіжних інвесторів і кредитів.

В цілому в бізнес-конференції візьмуть участь близько 100 гостей, що представляють агросектор, рітейл і торгові мережі, IT-бізнес та інтернет-сервіси, юридичний бізнес і компанії з управління активами, виробники металопродукції та нафтогазсервіса, хімічної промисловості, учасники ринку реклами, страхування, туристичного бізнесу. Виступити перед ними запрошені фахівці з Нідерландів, Чехії, Кіпру, Швейцарії та ін.

За додатковою інформацією звертайтесь
+38 044 538 01 05
practicum@ligazakon.ua

22.09.2015
Что нового
Популярно