На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Міжнародний GR форум

М_жнародний-GR-форум_большая

Докладніше читайте на сайті організаторів — Міжнародний GR форум

05 червня 2015 року у Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України відбудеться головна подія року у сфері Government Relations в Україні: Міжнародний GR форум.

Міжнародний GR форум – це комунікаційний майданчик для обговорення сучасних бізнес-тенденцій, питань ефективної взаємодії бізнесу та влади, лобіювання інтересів української бізнес-спільноти на вітчизняному та міжнародному ринках. Учасники матимуть змогу отримати професійну консультацію експертів, почути готові рішення, підвищити власний професійний рівень, налагодити ділові контакти з партнерами, представниками влади найвищих рівнів, ключовими практиками галузі. Для обговорення проблем та актуальних питань, що виникають в процесі взаємодії бізнесу та влади на форумі зустрінуться провідні українські та зарубіжні експерти у сфері GR та Public Affairs, керівники компаній, представники органів державної влади, спеціалісти у сфері PR та маркетингу, представники наукового та експертного середовища.

Кому буде цікава участь у GR форумі?

Компанії: Представникам іноземних компаній. Ви зможете обговорити найбільш гострі питання щодо взаємодії з українськими органами влади, роботи на вітчизняному ринку, знайти надійних ділових партнерів для розвитку та безпеки Вашої справи.

Спеціалісти: Спеціалістам у сфері GR та Public Affairs. Ви зможете ознайомити зі своїми послугами учасників форуму, обмінятися досвідом з вітчизняними колегами та найбільш досвідченими практиками світу.

Дипломати: Представникам посольств, торгівельних представництв. Ви зможете налагодити дипломатичні зв’язки, допомогти у розвитку конструктивного співробітництва між державами, підприємцями з різних країн, налагодити ефективний та безпечний діалог.

Які теми будуть обговорюватися на GR форумі?

Діалог: Необхідність розвитку конструктивної та відкритої форми діалогу між бізнесом та владою. Розвиток GR та лобізму в Україні.

Законність: Законодавчий аспект розвитку. Необхідність даного кроку для влади та бізнесу.

Механізми: Механізм роботи спеціалістів з GR на конкретних прикладах у галузях.

Практики: Іноземні практики для використання в Українї та зовнішньоекономічній діяльності.

Унікальність GR форуму

Доповідачі: Широка географія форуму: більше ніж 20 доповідачів-професіоналів з країн Європейського Союзу та пострадянського простору

Учасники: Понад 300 учасників, серед яких українські й зарубіжні GR-спеціалісти, представники державного, наукового та експертного середовища, які мають багатогалузевий досвід у вирішенні завдань бізнесу

Унікальність: Виняткове місце, де зустрічаються інтереси представників державного сектору і бізнес-середовища

ОРГАНІЗАТОРИ:

Institute for Democracy and Development “PolitA”

SIC Group Ukraine

Ukrainian Association of Government Relations Professionals and Lobbyists

24.05.2015
Что нового
Популярно