На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Модуль програми Discovery! «Лідерство та комунікації»

Discovery!ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

27-28 січня Львівська бізнес-школа УКУ та Institute of Leadership and Management (ILM), Лондон, запрошують на навчальний модуль «Лідерство та комунікації» у рамках програми управлінського розвитку – Discovery.

Після проходження модуля учасники ще краще розумітимуть, що під час комунікації не можна «ставити всіх під одну лінійку», і зможуть пристосовувати свої комунікації залежно від цільової аудиторії і таким чином робити їх ефективнішими. Вони почнуть почуватися впевненіше під час презентацій та виступів і звертатимуть більше уваги на невербальні комунікативні сигнали. Крім того, учасники будуть ще більше свідомі важливості комунікації для ефективного лідерства і будуть ще більше працювати над покращенням своїх комунікативних навичок, особливо навичок слухання.

Програма Discocvery! є спеціально розробленою для лідерів та управлінців із високим потенціалом розвитку та проводиться вже багато років у відомих компаніях Європи, зокрема, IKEA. Учасникам, які вже займають управлінські посади, програма допоможе структурувати наявні в них знання, а також узагальнити їхній практичний досвід ефективного управління. Програма «Discovery», розроблена на основі оригінальної програми розвитку лідерства «Challenger», ще з 2003 року успішно допомагає талантам по всій Європі розкрити свій лідерський потенціал.

Програма вже виховала багато успішних лідерів, які пройшли всі щаблі організаційної структури в компаніях по всьому світу, і може поділитися численними історіями справжнього успіху.

На знак визнання її якості, в 2013 році міжнародну програму з лідерства «Discovery» сертифікував Інститут лідерства та управління Європи. Це означає, що програма не лише відповідає його вимогливим стандартам до навчальних програм, але й повністю задовольняє встановлені Інститутом високі вимоги до якості.

Викладання відбувається англійською мовою.

Викладач: Деніел Льюїс у Львівській бізнес-школі викладає на програмі MS in Technology Management курс «Методи управління та лідерство». Вже понад 30 років працює на керівних посадах у різних крупних провідних компаніях, а саме: Nestlé, General Motors, SABMiller та Heineken. Він допомагав компаніям у сфері формування керівних та лідерських навичок. Він долучився до успішної зміни корпоративної культури у Південній Африці та навчив під час цього процесу понад 250 осіб. З 2002 р. Деніел надає допомогу компаніям у пришвидшенні формування лідерських якостей перспективних осіб та старшого керівництва. Він є сертифікованим коучем (Коледж менеджменту Генлі) та має усі повноваження для застосування прийомів Майєрс Бріггз (MBTI) та психометричних прийомів FIRO-B. З 1988 р. Деніел є членом Дипломованого інституту із управлінського обліку (F.C.M.A.). Він також є членом Інституту управлінських консультантів. Деніел також є асоційованим членом Дипломованого інституту кадрового розвитку (C.I.P.D.).
Деніел є автором програм Розвитку лідерських якостей та програми розвитку керівних якостей.

28.12.2015
Что нового
Популярно