На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Молоді – зелене світло

Дуже важливо надавати молодим та перспективним дизайнерам зелене світло у fashion-індустрію. Саме з цією метою ми почали проводити всеукраїнський Конкурс «Погляд у майбутнє», який існує вже 12 років. Для участі у ньому потрібно представити журі лише 5 одиниць колекції. Звісно, для пошиття одягу потрібні кошти, але учасник може зробити моделі із будь-якої тканини. Наприклад, один із призерів нашого конкурсу пошив колекцію з білої х/б-тканини, розмалювавши її чорнилами. Участь у конкурсі безкоштовна.
Друга сходинка для перспективних дизайнерів — наш інший проект «Нові Імена», що проходить у рамках Ukrainian Fashion Week.Від претендентів очікується цілком символічний внесок і невелика колекція.Цей проект функціонує за рахунок нашої меценатської діяльності з метою підтримання молодих талантів.
У 2006 році ми зрозуміли, що потрібна ще й третя сходинка. Так виник проект FreshFashion. Цього разу нашою цільовою аудиторією стали вже досить відомі молоді дизайнери. Проте мета проекту — допомогти їм досягти стабільності свого бізнесу, щоб у майбутньому взяти участь у Тижнях моди.
Звичайно, митець на будь-якій з цих сходинок має вміти чітко оцінювати свій талант та хист до підприємницької діяльності.

Оцінка комерційного успіху колекції полягає не тільки в розумінні потреб людей, а й у створенні правильної собівартості кожної моделі.

Потрібно знати, на яке коло клієнтів розрахована твоя колекція, яку тканину і фурнітуру краще використати.Іншими словами, колекція для студентів буде кардинально відрізнятися від колекції для працівників бізнес-центрів, а колекція для зірок шоу-бізнесу буде відрізнятись від колекції для таких мереж магазинів, як Helen Marlen чи Podium.
Успіх колекції буде залежати і від її відповідності загальним трендам, тому що люди живуть у відкритому просторі і добре розуміють, що зараз у моді. Проте найголовніше — це індивідуальний стиль дизайнера. Саме індивідуальність виокремлює талановитого дизайнера серед інших і служить запорукою комерційного успіху.

17.09.2013
Что нового
Популярно