На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Навчальна програма управлінського розвитку «Ефективне управління малим бізнесом»

Ефективне управління малим бізнесомЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Програма «Ефективне управління малим бізнесом» спеціально розроблена під потреби, що виникають протягом всіх життєвих циклів малих компаній: від заснування чи придбання до зростання чи продажу бізнесу. Отримані на програмі знання допоможуть керівникам малого бізнесу уникнути поширених помилок та створити міцну основу для досягнення стійкого фінансового успіху на всіх стадіях життєвого циклу.

Завдання програми:
В сучасних економічних умовах керівники малого бізнесу повинні швидко і ефективно приймати операційні та фінансові рішення, які зможуть зміцнити позиції фірми сьогодні і сприяти розвитку в майбутньому.

Протягом п’яти модулів розгляду ретельно підібраних практичних кейсів, групових обговорень, презентацій та дискусій з досвідченими викладачами, Ви дізнаєтесь як забезпечити зростання в складних ринкових умовах.

Ключові знання та навички після проходження програми:
Аналізуючи етапи в еволюції Вашої компанії, Ви розглянете теми, які мають безпосереднє застосування для малого бізнесу. Таким чином, у ході програми Ви пройдет п’ять модулів, кожен з яких стосуватиметься тематики, актуальної для зміцнення та розвитку Вашої справи.

Навчання на програмі розкриває такі теми

  1. Основні аспекти управління компанією та стратегічне планування
  2. Маркетингова дільність
  3. Забезпечення розвитку та збереження бізнесу
  4. Фінансовий менеджмент
  5. Управління людьми

Програма призначена для власників малого бізнесу, директорів або інших осіб, які приймають рішення в невеликих компаніях. Однією з ключових переваг програми «Ефективне управління малим бізнесом» є можливість для власників бізнесу зустрітися і обмінятися ідеями з колегами, які стикаються з аналогічними проблемами.

Після завершення програми учасники отримають сертифікат Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).

Контактна особа:
Мар’яна Паньків, менеджер програм управлінського розвитку
mpankiv@lvbs.com.ua
+38 0​67 6756608​
+38 097 8463672

24.02.2016
Что нового
Популярно