На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Не вийде? Ще й як!

Коли мені сьогодні кажуть «не вийде» — я думаю «кажіть, кажіть…».
Мені говорили, що неможливо заробляти гроші наукою — а я став Соросівським студентом.
Мені повторювали, що українцю нереально скласти іспити у штатівському універі — а я склав SAT 1, SAT 2 (математика, фізика, твір) і отримав найвищі бали.
Мені товкмачили, що неможливо побудувати потужну університетську мережу в Україні на базі трьох застарілих компів та dail-up — а 1996 року ми побудували POLYNET — першу університетську комп’ютерну мережу у Львівській політехніці із потужними серверами та fiberoptic.
Через рік мене запевняли, що ніколи не буду керівником, бо занадто «інженерний».
Коли наприкінці 90-х я створив компанію, мені доводили, що займатися чесним бізнесом без стріхи та заробляти на розробці софта неможливо, а на моє твердження, що «в Україні можна побудувати компанію за європейським стандартом», лише посміхалися — а 2002 року ми стали частиною компанії у Данії.
У Данії мені говорили, що не може 27-річний хлоп з України очолити всі дослідження та розробку компанії, відповідаючи за релізи, координацію міжнародних команд тощо — а тепер три країни-розробників, декілька релізів, продукція на багатьох автомобільних заводах світу.
Мені доводили, що я програміст, інженер та керівник R&D і ніколи не зможу керувати складними продажами — а у перші роки в «Майкрософт» ми збільшили продаж YoY+60%, пережили кризу, і тепер про мене в пресі пишуть: «Він — продажник».
Мені переконували, що «Майкрософт Україна» ніколи не зможе виграти звання «найкращий офіс у світі» — а у 2011-му ми святкували цю подію командою у Денвері у вишиванках та співаючи гімн України.
Коли я взяв відпустку та пішов на Майдан, колеги із інших компаній говорили, що мене звільнять і що це не корпоративно — а я отримав підтримку у компанії та поза нею.
Тож, кажіть, кажіть…

01.12.2014
Что нового
Популярно