8 хв читати
Головна / Новини / Бізнес рішення / 7 подкастів для прокачки англійської мови

7 подкастів для прокачки англійської мови

7 подкастів для прокачки англійської мови, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
02 Вересня 2022
Бізнес рішення

Знання іноземних мов — необхідність у сучасному світі, і події цього року, коли більшість українців вимушено опинились за кордоном, в черговий раз це підтвердили. Проте у дорослому віці багато хто відкладає навчання через брак часу та постійну завантаженість. Саме тому ми підготували для вас добірку подкастів з вивчення англійської мови. Так ви можете займатися у будь-який зручний час — ввечері після роботи, у вихідний, слухати подкасти, їдучи у машині чи метро.

 

Elementary Podcasts by the British Council

Подкасти для новачків від Вritish Council. Кожен епізод триває до 25 хвилин, під час якого можна прослухати живу мову у вигляді діалогів, дискусій тощо. Крім цього, до аудіозанять доступні й додаткові матеріали, які допомагають закріпити матеріал кожного уроку.

Рівень: від А1
Доступ: безкоштовно
Слухати: сайт

 

Culips ESL Podcast

Добірка подкастів за різними темами та блоками. Наприклад, є серія, присвячена сленговим виразам, ідіомам, а також є окремий епізод з діалогами та живою мовою у різних ситуаціях. Тривалість кожного подкасту варіюється від 3 до 7 хвилин.

Рівень: від А1 до В2
Доступ: безкоштовно
Слухати: Apple Podcasts, сайт, Google Podcasts

 

The English We Speak

Подкасти від BBC World Service. В епізодах звучить жива мова, де учасники пояснюють значення сленгових словосполучень, ідіом тощо. Хороший формат для тих, хто хоче прокачати свою розмовну мову та поставити правильну вимову від носія. Кожна серія триває до 4 хвилин.

Рівень: від В1
Доступ: безкоштовно
Слухати: Apple Podcasts, сайт

 

ESL Pod

Понад 900 випусків подкасту з ведучими-лінгвістами, які записані у форматі діалогу. Мова звучить повільніше, ніж в реальному житті, а тому легка для сприйняття. Наприкінці кожного епізоду ведучі детальніше розбирають значення, вимову, практику використання ключових слів. Один епізод триває до 20 хвилин.

Рівень: від В1 до С1
Доступ: подкасти на платформах Google, Apple — безкоштовно, підписка $29.00 на місяць на розширений пакет.
Слухати: Apple Podcasts, сайт, Google Podcasts

 

Luke’s English Podcast

Подкаст від викладача англійської Люка Томпсона. У кожному з епізодів автор обговорює актуальні теми з мережі, наприклад, такі як Англійська футбольна прем’єр-ліга або епізоди серіалу. У більшості випусків присутній лише ведучий, проте є й розбір уривків живих діалогів. Тривалість одного епізоду варіюється від 60 до 120 хвилин.

Рівень: від В1
Доступ: безкоштовно
Слухати: Apple Podcasts, сайт, Google Podcasts

 

Business English Pod

Подкаст з бізнес англійської, з яким ви зможете прокачати свої навички. У коротких випусках розбирають усі тонкощі ділової лексики — зустрічі, телефонні розмови, проведення інтерв’ю, укладання угод тощо. Можна обрати необхідну тему серед 600 доступних.

Рівень: від В1
Доступ: є тріал-період, а також розширені пакети – $75 на 6 місяців
Слухати: Apple Podcasts, сайт, Google Podcasts

 

Splendid Speaking

Подкаст для просунутого рівня вивчення англійською. У кожному епізоді можна прослухати інтерв’ю та розмови людей, які не є носіями мови. Цей подкаст підійде також і студентам, які готуються до розмовного іспиту IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge CAE тощо.

Рівень: від В2
Доступ: безкоштовно
Слухати: сайт

 

Теги
Підписатись на розсилку