6 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Абоненти Київстар можуть заощадити на купівлі ліків у мережі Аптек 911

Абоненти Київстар можуть заощадити на купівлі ліків у мережі Аптек 911

Абоненти Київстар можуть заощадити на купівлі ліків у мережі Аптек 911, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
20 Червня 2022
Kyivstar News

Від початку війни в Україні, Київстар щоденно докладає зусиль на допомогу абонентам не лише власними послугами, благодійністю, а й співпрацює з партнерами. Наразі компанія разом із мережею Аптек 911, надає абонентам знижки до 7% на онлайн замовлення.

Завдяки акції абоненти можуть заощадити при купівлі ліків, косметичних препаратів та товарів для дітей й мам на сайті партнера. Для цього достатньо користуватися мобільним додатком Мій Київстар, або завантажити його на свій смартфон та авторизуватися. Одразу на головному екрані додатка абоненти зможуть отримати промокод на знижку, який потім можна використати при купівлі обраних препаратів мережі аптек.

Промокод на знижку можна отримати по 30 червня включно. Звертаємо увагу, що вартість товару може змінюватись у період проведення акції, розрахункова сума знижки, яку можна отримати, може відрізнятись.

Нагадаємо, що Мій Київстар — це додаток для самостійного керування власним номером, аналізу витрат та обсягу послуг за номером, підключення або відключення послуг та заміни тарифного плану. У додатку можна поповнювати рахунок без комісії, отримувати вигідні пропозиції від партнерів та бонуси від Київстар. Завантажити Мій Київстар можна за посиланням.

Теги
Підписатись на розсилку