7 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Абоненти Київстар вже 4 роки рятують хворих малюків завдяки sms
Абоненти Київстар вже 4 роки рятують хворих малюків завдяки sms | Kyivstar Business Hub зображення №1

Абоненти Київстар вже 4 роки рятують хворих малюків завдяки sms

Kyivstar News
05 Грудня 2022

Спільній ініціативі Київстар та платформи dobro.ua «Дитяча надія» виповнилося чотири роки. Завдяки системним SMS-пожертвам від абонентів оператора за цей час зібрано понад 13 мільйонів гривень, а допомогу отримали 54 відділення українських лікарень. Обладнання щоденно допомагає медикам рятувати маленьких пацієнтів з онко й кардіо захворюваннями, а також лікувати постраждалих від війни українців.

В грудні 2018 року Київстар спільно з Українською біржою благодійності (нині – dobro.ua) запровадив прозорий і простий інструмент допомоги – систему благодійних SMS, що надає абонентам передплачуваного зв’язку можливість перераховувати кошти на благодійність швидко та зручно завдяки повідомленням. Основна мета «Дитячої надії» – допомогти дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями шляхом придбання необхідного обладнання та медичних інструментів в лікарні.

«Завдяки невеликим, але регулярним SMS-пожертвам в 10-15 гривень, за час існування «Дитячої надії» нашим абонентам вдалося зібрати понад 13 мільйонів гривень. Кожне відправлене повідомлення подарувало шанс на життя тисячам хворих малюків! Від імені Київстар я хочу подякувати кожному абоненту за небайдужість. В цей не простий для країни період, наші клієнти продовжують системно допомагати лікарям рятувати маленьких пацієнтів й рухатись разом назустріч перемозі», – зазначає Ганна Захараш, директорка із корпоративних комунікацій Київстар.

Загалом для проєкту було відправлено більш як 715 тисяч благодійних SMS, дитячою надією стали 220 тисяч абонентів Київстар, понад 19 тисяч з яких налаштували регулярну пожертву та щомісяця допомагають дітям. Вартість такої благодійної підписки з мобільного рахунку складає всього 5, 10, 15 та 20 грн, що загалом кожного місяця приносить приблизно 200 тисяч гривень регулярної допомоги лікарням. Це дозволяє забезпечити важливим обладнанням та медичними інструментами щонайменше одне нове дитяче відділення.
 
Нещодавно нове медичне обладнання було придбано ще для 4 опорних дитячих лікарень країни. Зокрема допомога передана до: операційного блоку Регіонального медичного центру родинного здоров’я в м. Дніпро, у Відділення дитячої гематології Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, до Відділення дитячої онкології Національного інституту раку та до Клініки дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку Західноукраїнсього спеціалізованого дитячого медичного центру (ЗУСДМЦ).
 
Детальніше про те, як підтримати «Дитячу надію» та звітність ініціативи на офіційному сайті проєкту.
 
Нагадаємо, що загалом, з початку повномасштабної війни, Київстар системно підтримує державу й суспільство. Мобільний оператор вже перерахував майже 130 мільйонів гривень благодійної допомоги. Зокрема кошти було передано до БФ «Повернись живим», БФ «Твоя опора», БФ «Let’s help», МБФ «Карітас України» та МБФ «Українська біржа благодійності».