6 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Абоненти Київстар зібрали 2 мільйони гривень для допомоги армії

Абоненти Київстар зібрали 2 мільйони гривень для допомоги армії

Абоненти Київстар зібрали 2 мільйони гривень для допомоги армії, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
18 Квітня 2022
Kyivstar News

З початку березня абоненти національного мобільного оператора перерахували 2 000 000 гривень для ЗСУ за допомогою СМС повідомлень на номер 88009 та переказам через сервіс СМАРТ-ГРОШІ. Усі зібрані кошти підуть на потреби українських військовиків, що боронять нашу країну.

28 лютого Київстар ініціював створення спеціального короткого номера для збору благодійної допомоги армії. Усі абоненти передплаченого зв’язку Київстар можуть надіслати СМС повідомлення з будь-яким текстом на номер 88009 і з їх мобільного балансу буде перераховано 10 гривень до БФ «Повернись живим».

«Українці показують надзвичайну згуртованість у відповідь на загрозу. Ми хочемо подякувати кожному з 130 тисяч абонентів, хто долучився до зборів, адже саме у єдності – наша сила! Ми також не залишаємося осторонь. Київстар вже достроково виплатив понад 1,4 млрд грн податку на прибуток та виділив 21,45 мільйона гривень для гуманітарної допомоги українським військовим, лікарням та людям похилого віку», – зазначає Ганна Захараш, директорка із корпоративних комунікацій Київстар.

Також, абоненти Київстар можуть допомагати армії через сервіс СМАРТ-ГРОШІ. На сайті money.kyivstar.ua кожен абонент передоплаченого зв’язку оператора може перераховувати з мобільного рахунку кошти для ЗСУ на спеціальний рахунок Нацбанку, або підтримати військових через БФ «Повернись живим». З 11 березня для української армії було перераховано понад 300 тис грн завдяки сервісу. За допомогою СМАРТ-ГРОШІ абоненти можуть перерахувати кошти від 1 до 1200 гривень, наразі середній розмір підтримки для армії становить 80 грн.

Нагадаємо, що Київстар вже перерахував понад 21,45 мільйона благодійної допомоги на гуманітарні потреби військових, лікарень та літніх людей. Зокрема мобільний оператор виділив 10 мільйонів гривень до БФ «Повернись живим», 5 мільйонів гривень до БФ «Твоя опора» та 5 мільйонів гривень для БФ «Let`s help». А також в рамках міжнародного благодійного телемарафону Save Ukraine – #StopWar перерахував 1,45 млн гривень на гуманітарні потреби українців.

Теги
Підписатись на розсилку