11 хв читати
Головна / Новини / Бізнес рішення / Банк у хмарі: як Investors Bank переніс ІТ-системи до Microsoft Azure

Банк у хмарі: як Investors Bank переніс ІТ-системи до Microsoft Azure

Банк у хмарі: як Investors Bank переніс ІТ-системи до Microsoft Azure, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
12 Січня 2022
Бізнес рішення

Американський банк «Investors Bank» обслуговує клієнтів уже майже століття — з 1926 року. Маючи активи у понад 27 млрд доларів та мережу з понад 150 банківських відділень, Investors Bank у 2019 році вирішив перевести свою ІТ-інфраструктуру на хмарну платформу. Така трансформація стала викликом для компанії: у жодному разі не можна було зупинити роботу банку, щоб не втратити клієнтів та свої позиції на ринку. Саме тому Investors Bank обрав співпрацю з одним зі світових лідерів із хмарних рішень — компанією «Microsoft».

Як банк переніс свою ІТ-структуру в хмару, розповідає Kyivstar Business Hub.

Стаття підготовлена за матеріалами компанії «Microsoft»

 

Трансформація за три роки

Investors Bank розпочав свою трирічну цифрову трансформацію у 2019 році. Тоді виконавчий віцепрезидент компанії Крістофер Блотто не міг пройти більше кількох кроків офісом, щоб йому не поскаржилися на технічну платформу — вона була занадто повільна. Банку потрібні були нові системи та ІТ-інфраструктура, які б задовільняли всі бізнес-потреби організації.

«Ми більше не традиційна компанія з цегли й цементу, а тому нам потрібна така ж інфраструктура, щоб ми насправді стали цифровим банком. Це не лише вдосконалить нас зараз, але і підготує до того майбутнього, де наша індустрія й наші клієнти будуть за п’ять років», — говорить Крістофер Блотто, виконавчий віцепрезидент та інформаційний директор Investors Bank.

Банк у хмарі: як Investors Bank переніс ІТ-системи до Microsoft Azure, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №2
На початковому етапі своєї цифровізації Investors Bank замінив операційні системи робочих комп’ютерів на Windows 10, а також почав користуватися пакетом офісних програм Office 365, зокрема додатками Microsoft Teams та SharePoint Online. Комплекс Office 365 дав компанії наступні можливості:

 • Доступ 24/7 до робочих процесів онлайн з будь-якого гаджету;
 • Автоматична синхронізація робочих документів на пристроях, підключених до мережі;
 • Корпоративна пошта Outlook та робочий календар;
 • Робочі відео-наради та месенджер у Microsoft Teams;
 • Захист і безпека корпоративної інформації, контроль доступу до даних.

Наступним етапом банк мав розпочати безпосередньо міграцію своїх ІТ-систем у хмарну платформу. Для цього компанія знайшла партнера — консалтингову ІТ-компанію Applied Information Sciences (AIS), яка вже мала досвід міграції у хмару Azure, відповідні протоколи безпеки та здатність за потреби масштабувати рішення.

Чому саме Azure?

Хмарна платформа Microsoft Azure — одна з найбільших у світі платформ для хмарних обчислень, яка містить у собі понад 600 сервісів для бізнесу. Завдяки Azure компанії можуть:

 • Зберігати свої дані у більш ніж 100 розподілених дата-центрах світу;
 • Спростити процес розробки та тестування додатків;
 • Розміщувати та запускати додатки на віртуальних машинах в Azure;
 • Розміщувати вебсайти та вебсторінки тощо.

Перевага Azure в тому, що бізнес сплачує за сервіси похвилинно за моделлю «оплата за використання», що дозволяє гнучко керувати робочими навантаженнями та у будь-який момент збільшити або зменшити споживання ресурсів. При цьому хмара Azure забезпечує потужний захист даних своїх користувачів від кіберзагроз та дозволяє налаштувати бекап як окремих файлів, так і цілих робочих систем в Azure Backup.

Створення нового середовища

Як один з важливих етапів своєї трансформації, банк впровадив Azure VMware Solution (AVS). Це рішення допомагає плавно переносити та розширювати наявні робочі навантаження VMware з локальних середовищ до глобальної хмари Azure. Investors Bank мав кілька віртуальних машин від Azure, які використовують диски преміумкласу як сервери та для резервного копіювання. Банк створив ще одну віртуальну машину як контролера домену, щоб забезпечити автентифікацію для серверів Azure.

Загалом, Investors Bank переніс понад 15 ТБ даних із семи різних локальних серверів до системи Azure NetApp Files. Вона спрощує переміщення та запуск складних файлових програм без зміни їхнього коду. Основні переваги Azure NetApp Files:

 • Підтримка кількох протоколів дає змогу безперебійно працювати в Azure програмам Linux та Windows;
 • Кілька рівнів продуктивності дають гнучко керувати робочим навантаженням;
 • Провідні сертифікати, включаючи SAP HANA, GDPR та HIPAA, дозволяють переносити найвимогливіші робочі навантаження до Azure.

Зокрема, щоб забезпечити нову систему гідним рівнем безпеки, Investors Bank впровадив підхід до захисту Microsoft Zero Trust. Він містить у собі інтегровані рішення з безпеки, комплаєнсу та інструменти для ідентифікації, які працюють однаково для різноманітних платформ.

Трансформація банку відбувалася в стислі терміни та збіглася у часі з пандемією коронавірусу у світі, проте це не завадило компанії виконати свій план. Навіть коли постачання нового мережевого обладнання затримувалося через нестачу напівпровідників, команда змогла надолужити втрачений час і виконала проєкт вчасно.

Переваги від міграції до Azure

Перехід на Azure VMware Solution дозволив ІТ-команді Investors Bank не лише розширити можливості компанії, а і використати додатковий потенціал інструменту. Віцепрезидент банку Ентоні Зуравецкі розповідає: «Нам додатково були потрібні досить дорогі рішення, щоб наша система зберігання даних відповідала всім вимогам. Наші партнери Microsoft та AIS побачили нашу стурбованість витратами, і завдяки їм ми дізналися про додатковий продукт для зберігання даних в AVS, який доступний із використанням iSCSI».

Банк у хмарі: як Investors Bank переніс ІТ-системи до Microsoft Azure, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №2

Протокол iSCSI (з англ. Internet Small Computer System Interface) — це мережевий стандарт на основі IP для підключення об’єктів зберігання даних. Це додаткове рішення дозволило компанії оптимізувати витрати, адже банк відтепер міг платити лише за ресурси Azure, які він використовував.

«У порівнянні з тим, щоб підтримувати ціле середовище, яке може простоювати 49% часу, ми тепер значно заощаджуємо. Я впевнений, що Azure VMware Solution дозволить нам прискорити інновації. Ми ніколи не мали можливості швидко розгортатися або згортатися лише для того, щоб випробувати нову технологію, швидко створюючи потрібне середовище у якості інноваційної лабораторії. Тепер у нас все це є», — говорить Крістофер Блотто.

Блотто називає й інші переваги трансформації: тепер компанія має краще з’єднані між собою системи та спрощений доступ до них. Важливо, що завдяки Azure VMware Solution таку масштабну цифровізацію провели без простою компанії. Під час трансформації не лише не було зупинок у роботі банку, а й задоволеність клієнтів залишалася стабільно високою. «Коли я дивився на швидкість, з якою ми переносили робочі навантаження у хмару, то був вражений. Я ще не бачив, щоб хтось з моїх колег в галузі виконав це так само швидко», — коментує Крістофер Блотто.

Трансформація дата-центру організації на платформу AVS — це ознака того, що Investors Bank прагне використовувати найкращі інструменти для управління своїм бізнесом. У кінцевому підсумку все це допомагає краще задовільняти сучасні потреби клієнтів та щодня створювати для них високу цінність. Усе потрібне задля довгострокового та успішного зростання компанії.

Банк у хмарі: як Investors Bank переніс ІТ-системи до Microsoft Azure, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №3

Українські банки можуть скористатися усіма можливостями Azure та віртуальних машин для власної інфраструктури та покращення бізнес-процесів. Як це зробити знає Київстар, який є партнером Microsoft уже понад п’ять років. Компанія також надає доступ до унікальної гібридної хмари Azure Stack with Kyivstar, що розгорнута на потужностях дата-центру Київстар і дозволяє зберігати дані в Україні.

Щоб дізнатися більше про цікаві для вас продукти, залиште заявку на сайті. Менеджер Київстару зв’яжеться з вами, відповість на запитання й допоможе підібрати оптимальне рішення для вашого бізнесу.

Теги
Підписатись на розсилку