6 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Безплатні уроки для абонентів Київстар завдяки партнерству із «BUKI School»
Безплатні уроки для абонентів Київстар завдяки партнерству із «BUKI School», автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1

Безплатні уроки для абонентів Київстар завдяки партнерству із «BUKI School»

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
Kyivstar News
03 Липня 2023

Київстар спільно з освітньою онлайн-платформою «BUKI School» пропонують абонентам безплатний доступ до трьох онлайн-уроків. До вибору користувачів є предмети із різних сфер з досвідченими викладачами (наприклад, з математики, фізики, хімії, мов, гуманітарних наук та багато іншого).
 
Пропозиція доступна абонентам, які вже користуються мобільним застосунком «Мій Київстар», та тим, хто завантажить його на свій смартфон і авторизується. На головному екрані застосунку користувачі отримають унікальний промокод, який можна використати під час оформлення замовлення з обраним викладачем на сайті партнера*.
 
Отримати промокод можна буде з 29 червня 2023 року до 31 липня 2023 року, а скористатися ним — до 15 серпня 2023 року включно.
 
«Ми раді співпраці з «BUKI School» і відкриттю нових можливостей для наших абонентів. Ця акція відображає наше прагнення підтримувати освіту та дозволяє надати нашим абонентам цінний освітній досвід завдяки доступу до якісних навчальних ресурсів з досвідченими та професіональними викладачами, які допоможуть розширити свої знання в різних галузях», — зазначив представник відділу управління продуктами Київстар.
 
«BUKI School» — це освітня онлайн-платформа, яка пропонує навчальні курси з різних предметів, які викладають досвідчені фахівці. Цей проєкт, запущений у 2020 році міжнародним сервісом з пошуку репетиторів BUKI, має на меті забезпечити доступну та якісну освіту для усіх охочих.
 
Нагадаємо, що мобільний застосунок «Мій Київстар» — це персональний кишеньковий помічник для керування власним номером та обсягом послуг за ним, аналізу витрат тощо. Завдяки застосунку можна не тільки поповнювати рахунок без комісії, але й отримувати вигідні пропозиції та бонуси від партнерів. Завантажити додаток можна тут
Детальніше про умови акції за посиланням.
 
*Ця акція доступна виключно для нових клієнтів Buki School і не розповсюджується на уроки з німецької мови.
 
 
 

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.