4 хв читати
Головна / Новини / Бізнес рішення / Підбірка сервісів / Добірка безплатних курсів для українців та підприємців на осінь 2023

Добірка безплатних курсів для українців та підприємців на осінь 2023

Добірка безплатних курсів для українців та підприємців на осінь 2023, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
18 Серпня 2023
Підбірка сервісів

Незабаром осінь. А це означає, що в цей період відкривається вікно можливостей для всіх, хто бажає зростати і розвиватися. Адже навчання стосується не лише школярів та студентів, а й тих, хто прагне опанувати нові й корисні навички для роботи. Ми створили для вас добірку курсів, які можна пройти онлайн, деякі з них навіть зараз, не чекаючи осені.

 

Англійська для бізнесу від Prometheus

На курсі, який складається з трьох модулів, можна опанувати основи англійської мови для бізнес-середовища. Перший модуль присвячено лексичній частині, другий модуль — практичним навичкам, третій модуль — поради у вивченні англійської. Курс розрахований на слухачів, які володіють англійською не нижче рівня pre-intermediate.

Початок курсу: доступний постійно
Тривалість курсу: 5 тижнів
Можливість отримати сертифікат: так
Перейти до курсу можна за посиланням.

Курси для розвитку бізнесу від Meta, Мінцифри та Дія.Бізнес.

Meta у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України та Дія.Бізнес запустила безплатну програму допомоги малому та середньому бізнесу в Україні. Проєкт складається з інформаційного центру з семінарами і тренінгами, як-от Meta Blueprint і Meta Boost. Це короткі відео, завдяки яким ви можете вдосконалити цифрові навички та отримати рекомендації для перспективного масштабування свого бізнесу.

Початок курсів: доступний постійно
Перейти до курсів можна за посиланням.

Курс SMM від Prometheus та БФ «Восток SOS»

Курс «SMM: фундамент» розроблений Prometheus у співпраці з благодійним фондом «Восток SOS» за підтримки Посольства США в Україні. Це безплатне навчання для всіх, хто хоче освоїти професію SMM-менеджера / SMM-менеджерки. Курс з маркетингу у соціальних мережах буде також корисним для маркетологів, PR-спеціалістів, комунікаційників, бренд-менеджерів, менеджерів з продажів та власників бізнесу. Лекторка — Зоя Лобод.

Початок курсу: доступний постійно
Можливість отримати сертифікат: так
Перейти до курсу можна за посиланням.

Курс з інтелектуальної власності від Академії ВОІВ

Безоплатний онлайн-курс заснований Академією Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ/WIPO). На навчанні ви дізнаєтеся про авторське право, патентування винаходів, реєстрацію торговельних марок, арбітраж тощо. Крім того, зможете взаємодіяти з учасниками з усього світу на дискусійних форумах.

Реєстрація на курс: до 27 серпня 2023
Тривалість курсу: з вересня по грудень 2023 року
Можливість отримати сертифікат: так
Перейти до курсу можна за посиланням.

Читайте також: Добірка нових сервісів 2023 року для бізнесу та українців

Початок власної справи від Prometheus та ЄБРР

Prometheus за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку і фінансування Швейцарії розробили безплатний курс «Як почати власну справу в часи невизначеності: покроковий гайд від ТОП-підприємців України». Завдяки навчанню є можливість створити, розвинути та вивести на нові ринки власний бізнес за сім кроків. Курс складається з відеоуроків, практичних завдань, порад, тестів тощо. Підходить як для тих, хто тільки мріє про бізнес, так і для досвідчених підприємців, щоб по-новому подивитися на свою діяльність.

Початок курсу: доступний постійно
Можливість отримати сертифікат: так
Перейти до курсу можна за посиланням.

Навчання для ветеранів з працевлаштування та відкриття бізнесу

Безплатне навчання проходить в рамках проєкту USAID «Економічна підтримка України». Проєкт «Територія відновлення та розвитку» створено для ветеранів та членів їхніх сімей, які втратили роботу внаслідок повномасштабного вторгнення рф до Україну. До навчання можуть долучитися ветерани з Кіровоградської, Івано-Франківської, Львівської, Чернігівської, Сумської, Житомирської, Одеської, Дніпропетровської, Полтавської, Київської та Закарпатської областей.

По закінченню курсів ви навчитеся, як писати резюме, проходити співбесіди, створювати бізнес-план, розробити власний стартап, залучити кошти для відкриття власного бізнесу.

Тривалість курсу: до листопада 2023 року.
Зареєструватися на курс можна за посиланням.

Навчання IT від БФ «Наш Мир» та ITEA

LifeChanger — це проєкт від українського благодійного фонду «Наш Мир» за підтримки IT Education Academy (ITEA). Безплатне навчання розраховане на українських переселенців, які втратили роботу внаслідок війни рф з Україною. Онлайн-курси Lifechanger допомагають здобути IT-професію та отримати допомогу у працевлаштуванні. Програми: QA manual (тестування ПЗ), Front End (верстка та розробка сайтів), Web design(вебдизайн). Рішення про обраний напрям ухвалюється за результатами тестування та ринкового попиту на напрями в IT. Детальніше на сайті.

Реєстрація на курси: впродовж серпня 2023 р.
Заповнити анкету на отримання гранту на навчання LifeChanger можна за посиланням.

Курс з IT від EPAM

Безоплатний курс IT Fundamentals допоможе опанувати теорію, розібратися з основними поняттями і концепціями в розробці. Навчання відбувається на платформі EPAM Learn і складається з відеоуроків, домашніх завдань і тестів. Курс для усіх охочих, технічний досвід необов’язковий. Утім, маючи базове розуміння інформаційних технологій і мінімальні навички у використанні програмного забезпечення, опанувати навчання буде легше.

Початок курсу: доступний постійно
Можливість отримати сертифікат: так
Перейти до курсу можна за посиланням.

Стаття за темою: Добірка AI сервісів для розробників

Крім цього переліку, ми також раніше публікували добірку програм зі стажування та професійного розвитку. Там є програми, доступ до яких можна отримати і тепер: навчання від Дія.Освіта, навчання для учасників бойових дій від ITVDN, стажування від 1+1, стажування у Представництві ЄС в Україні. Корисні онлайн-лекції також готує Київстар та Бізнес-школа МІМ. Безкоштовні освітні відео вже чекають на вас у розділі «Освіта» на Київстар Бізнес Хаб.

Теги
Підписатись на розсилку