7 хв читати
Головна / Новини / Бізнес рішення / Добірка медичних додатків для українців та лікарів

Добірка медичних додатків для українців та лікарів

Добірка медичних додатків для українців та лікарів, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
04 Серпня 2023
Бізнес рішення

Здоров’я завжди потребує нашої найбільшої уваги та дбайливого ставлення, а в умовах воєнного стану це один з найбільших пріоритетів. Тож медичні ресурси стають невіддільною частиною забезпечення добробуту усіх українців. Ділимося добіркою медичних додатків, які дають змогу підтримувати фізичне та психологічне здоров’я, правильно надавати першу медичну допомогу.

 

Онлайн-сервіс Helsi

Helsi — це медичний онлайн-сервіс, який допомагає українцям отримати усі необхідні медичні послуги, не виходячи з дому. Наприклад, пошук лікаря та запис до нього, онлайн-консультації з лікарями, замовлення ліків зі знижкою, запис на вакцинацію, нагадування про прийом ліків, збереження медичних даних (декларації, результати аналізів, плани лікування, рецепти на ліки тощо). Скажімо, щоб знайти лікаря, треба зайти у додаток, вибрати вкладку «Пошук», ввести спеціалізацію лікаря та натиснути кнопку «Шукати». Helsi доступний для завантаження у Google Play та App Store.

Додаток TacticMedAid

TacticMedAid — це додаток, з яким ви отримуєте повний довідник з адаптованою версією протоколу TCCC-AMS для військових та протоколу STOP THE BLEED для цивільних. Ви можете швидко дізнатися, як зупинити кровотечу, що робити під час зупинки серця чи при втраті свідомості в мирних умовах і на полі бою. Щоб скористатися цими інструкціями, медична освіта не потрібна. TacticMedAid доступний для завантаження у Google Play та App Store.

Медична система MISU

MISU — це медична система моніторингу здоров’я, розроблена на базі смартфону та смарт-девайсу. Допомагає стежити за здоров’ям користувача в режимі 24/7. Додаток робить прогнози на основі даних пацієнта завдяки унікальним алгоритмам та Big Data. Аналізуючи показники і передаючи інформацію лікарю, система створює прогноз за 1-2 тижні про можливі критичні стани, перш ніж вони можуть статися. Застосунок доступний для завантаження у Google Play та App Store.

Застосунок HealUA

HealUA — це мобільний застосунок, де українські лікарі можуть отримувати експертну допомогу від своїх колег зі всього світу. Необхідно створити запит з описом медичного випадку. Інші лікарі знаходять запити, з якими вони можуть допомогти. Консультації відбуваються у чаті або по дзвінку. Додаток доступний для завантаження у Google Play та App Store.

Додаток mojeIKP

mojeIKP — мобільний застосунок для українців у Польщі. З ним можна отримати доступ до певних медичних послуг та медичних документів. Наприклад, електронне направлення до лікаря й е-рецепт на ліки, встановити нагадування про час прийому ліків, з’єднатися зі швидкою допомогою, знайти необхідні номери телефонів лікарів та лікарень тощо. Додаток доступний польською, англійською та українською мовами для Google Play та App Store.

Додаток GTFCC Cholera

GTFCC Cholera — додаток, який можуть використовувати медичні працівники в Україні для підготовки та реагування на будь-які потенційні випадки холери. Застосунок містить актуальну інформацію для раннього виявлення, моніторингу та ефективного реагування на спалахи цього захворювання. GTFCC Cholera доступний для завантаження у Google Play та App Store.

Теги
Підписатись на розсилку