8 хв читати
Головна / Новини / Бізнес рішення / Добірка телеграм-каналів для бізнесу

Добірка телеграм-каналів для бізнесу

Добірка телеграм-каналів для бізнесу, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
24 Серпня 2022
Бізнес рішення

Протягом останніх шести місяців медіаспоживання серед українців дещо змінилося. За даними опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, за останні декілька місяців 76,6% громадян використовують соцмережі (у тому числі месенджери) для отримання інформації, 66,7% – телебачення, 61,2% – інтернет за винятком соцмереж. Швидке поглинання інформації у будь-який зручний час – саме так можна охарактеризувати перевагу соціальних мереж. Так, серед 76,6% українців, які використовують соціальні мережі як джерело інформації, 66% обирають Telegram, 61% – YouTube, ще 58% – Facebook.

Добірка телеграм-каналів для бізнесу, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №2
Source: Громадянська мережа ОПОРА, USAID-Internews

Далі у цій статті ви знайдете добірку корисних телеграм-каналів для бізнесу.

 

Новини бізнесу, кейси, поради

Kyivstar Business Hub – канал для українських підприємців. Як подолати кризу і мотивувати команду, як покращити робочі процеси та знайти нових клієнтів? Експерти каналу діляться кейсами українського бізнесу, корисними порадами та лайфхаками, добірками актуальних сервісів під час війни, інтерв’ю з топ-менеджементом, оглядом ринку та аналітикою – щоденно на каналі Kyivstar Business Hub.

Forbes Ukraine – офіційний канал в Україні. Редактори каналу діляться головними економічними новинами за день, оглядами та роз’ясненнями до законопроєктів, інтерв’ю з бізнесменами, урядовцями та інше.

Fedorov – канал Міністра цифрової трансформації України. Розповідає про нововведення у сфері електронного управління, нові послуги у Дія та інше. Зараз на каналі міністр розповідає про цифрові зміни під час війни, новини на інтернет та кібер-фронті, підтримку міжнародної спільноти та інше.

ОГо! – канал співзасновника monobank Олега Гороховського. На каналі автор ділиться корисними лайфхаками, новинами з світу фінансів та розповідає про маркетинг та плани у monobank.

Startup Level – канал для починаючих підприємців, стартаперів. Автор каналу Ігор Стефурак ділиться корисним контентом для тих, хто працює над власним проєктом чи у стартапах. На каналі ви знайдете безліч посилань на корисні статті зі зручними описами. Весь контент стосується стартап-галузі. Окрім рекомендацій, що подивитися та послухати, автор публікує добірки тематичних сервісів.

Ритейл та сфера обслуговування

RAU.UA – канал від однойменного ритейлового медіа RAU. На каналі можна знайти новини українських ритейлерів, результати досліджень ринку, інтерв’ю з топ-менеджментом магазинів, анонси галузевих заходів та інше. На період воєнного стану канал змінив характер публікацій на інформаційний, у якому розміщує оперативну інформацію про поточну діяльність ритейлерів, проблеми, потреби, пошук допомоги, волонтерські ініціативи та різні галузеві новини.

Реве та стогне ресторатор – канал від української IT-компанії Poster POS, яка допомагає з автоматизацією закладів громадського харчування і магазинів. У новинній стрічці цього каналу ви можете зустріти аналітику ринку громадського харчування України, щотижневі дайджести, гайди, інтерв’ю з рестораторами під час війни та багато іншого.

Фінанси та право

Banker.ua – канал з актуальними та важливими новинами з фінансового світу України. Актуальний курс валют, корисні поради щодо вдалого вибору банку для обслуговування фізичним особам чи бізнесу, інтерв’ю з українськими банкірами та бізнесменами, огляди рішень та багато іншого.

PwC Tax&Legal Insights – канал з податків та права, який веде податкова та юридична команда PwC в Україні. Новини, експертна аналітика, огляд та зрозуміле роз’яснення законопроєктів, анонси тематичних онлайн-вебінарів з актуальних тем – все це на каналі PwC Tax&Legal Insights.

Ще один канал, присвячений податкам та фінансовому сектору – Податки фіз осіб та ФОП в Україні. Редактори каналу діляться новинами, змінами, нововведеннями від Національного банку України, Державної податкової служби. Наприклад, ви можете дізнатися, як залишитись податковим резидентом України, чи може ФОП приймати на Wise/Payoneer, декларувати і платити з надходжень єдиний податок та багато іншого. Канал буде корисним фізичним особам, ФОП 2 та 3 групи, податковим резидентам України.

Теги
Підписатись на розсилку