8 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Допомогти дітям з опіками: Київстар запускає всеукраїнську благодійну ініціативу та виділяє 10 мільонів гривень на медичне обладнання до центру «Незламні» у Львові

Допомогти дітям з опіками: Київстар запускає всеукраїнську благодійну ініціативу та виділяє 10 мільонів гривень на медичне обладнання до центру «Незламні» у Львові

Допомогти дітям з опіками: Київстар запускає всеукраїнську благодійну ініціативу та виділяє 10 мільонів гривень на медичне обладнання до центру «Незламні» у Львові, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
12 Травня 2023
Kyivstar News

У межах проєкту «Дитяча надія» мобільний оператор разом з благодійною платформою dobro.ua об’єднується з Національним реабілітаційним центром «Незламні» на базі Першого медобʼєднання Львова заради допомоги дітям з опіками. Київстар виділяє 10 000 000 мільйонів гривень для придбання сучасного медичного обладнання до опікового відділення лікарні та закликає своїх абонентів долучитися до благодійної ініціативи.

«Команда Київстар щодня робить все можливе, аби українці залишалися на зв’язку. Окрім цього, ми продовжуємо системно допомагати державі, військовим, лікарням та постраждалим людям впоратися з наслідками війни. Наразі компанія інвестує 10 мільйонів гривень на придбання медичного обладнання до Національного реабілітаційного центру «Незламні» для допомоги дітям з опіками. Запрошуємо до підтримки ініціативи всіх небайдужих, аби разом рухатись назустріч перемозі», — коментує Костянтин Вечір, B2B директор Київстар.

За статистикою щорічно в Україні 12 тисяч дітей отримують опіки. Через війну ця кількість зростає щодня, адже майже усі мінно-вибухові поранення супроводжуються термічними травмами. Через відсутність необхідних умов і медичного обладнання найважчих дітей з опіками Україна змушена відправляти за кордон. Врятувати їх в Україні поки, на жаль, неможливо.

Відтак розвиток опікової служби є одним з пріоритетів Міністерства охорони здоров’я України.

«Ми хочемо побудувати в Україні таку опікову службу, щоб кожна дитина, яка має опіки, могла отримувати висококваліфіковану ефективну медичну допомогу саме в Україні, а не їхати для такого лікування за межі рідної держави» — зазначає Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Національний реабілітаційний центр «Незламні» на базі Першого медоб’єднання Львова з початку повномасштабного вторгнення став одним з головних прихистків для дітей, які постраждали від війни. Лікарня прийняла більш як 250 діток з мінно-вибуховими ураженнями та опіками з усіх куточків України.

«Ми стабілізовували та лікували дітей після катастроф у Броварах, Вінниці, Чаплино, Дніпрі, Бахмуті. І це лише частина міст, з яких доводилося рятувати дітей з опіками. Опікова травма є однією з найскладніших у лікуванні, а медичне устаткування при цьому грає вирішальну роль у ході надання невідкладної допомоги. Через відсутність необхідного медичного обладнання ми вимушені просити про евакуацію наших маленьких пацієнтів в західні країни. Наша мета зробити так, щоб всю необхідну допомогу ми надавали в одному місці, вдома, в Україні», — сказав Олег Самчук, гендиректор Першого медоб’єднання Львова.

На виділені кошти від оператора до центру «Незламні» будуть закуплені:

  • унікальне опікове ліжко;
  • наркозна станція;
  • хірургічні інструменти;
  • лабораторне обладнання для аналізів.

Це дозволить вже зараз розширити можливості лікарів у наданні повноцінної допомоги постраждалим дітям. Також співробітники компанії першими зібрали 400 000 тисяч гривень на придбання дефібрилятора, який вже функціонує у лікарні.

«Дитяча надія — це приклад того, як невеликі донати в 5-10 гривень можуть допомагати тисячам українців. За майже 5 років співпраці абоненти Київстару довели, що для українців немає нічого неможливого. Адже разом з благодійною платформою dobro.ua було втілено понад 57 проєктів по закупівлі медичного обладнання на суму більш як 14 мільйонів гривень. Ми раді, що цього року розширюємо програму та можемо допомагати, зокрема дітям з опіковими травмами», — сказала Ірина Гуцал, директорка благодійної платформи dobro.ua.

Наразі у межах ініціативи триває збір на лазер проти опікових рубців у постраждалих дітей. Кожен абонент передплаченого зв’язку може:

– зробити разовий переказ за допомогою SMS на номер 450025;
– долучитися до проєкту через пожертву з банківської картки на сайті dobro.ua;
– підключити пакет «Київстар ТБ Благодійний», з якого щомісяця будуть йти 100 гривень на підтримку проєкту.

Підписатись на розсилку