7 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Київстар запускає послугу eSIM для контрактних абонентів та бізнес-клієнтів

Київстар запускає послугу eSIM для контрактних абонентів та бізнес-клієнтів

Київстар запускає послугу eSIM для контрактних абонентів та бізнес-клієнтів, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
03 Червня 2021
Kyivstar News

Тепер контрактні абоненти та бізнес-клієнти можуть підключити на один електронний чіп в середньому до 5 різних номерів і переключатись між ними. Раніше така можливість була тільки у абонентів передплати.

eSIM – це вбудована в смартфон SIM картка. Вона має вищий ступінь захисту: смартфон захищений від пошкодження, оскільки немає потреби постійно змінювати SIM-картку, а досить лише перемикатись між профілями.

Для того, щоб перейти на eSIM контрактним абонентам достатньо лише скористатись веб-версією «Мій Київстар», а для підключення нового номеру на eSIM потрібно звернутись з паспортом до найближчого магазину «Київстар». Також, для контрактных абонентів з’явилась можливість віддалено перевести eSIM на інший пристрій через веб-версію «Мій Київстар»

Бізнес-клієнти можуть підключити eSIM в одному з фірмових магазинів, або звернутись до персонального менеджера. Для переходу на eSIM при собі потрібно мати діючу SIM-карту.

Послуга надається безкоштовно як для контрактних абонентів, так і b2b-клієнтів. Більш детальна інформація, щодо послуги знаходиться за посиланням.

Технологія eSIM набуває популярності, і попит на неї зростатиме. Наприклад, за даними Juniper Research в найближчі 5 років кількість активованих eSIM в світі зросте на 180% та досягне відмітки 3,4 млрд до 2025 року. В мережі  Київстар лише за останній рік кількість смартфонів, що підтримують eSIM, збільшилася на 160%, а за час коли послуга eSIM доступна для абонентів передплати її підключили близько 30 тис. абонентів.

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе та працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 23  роки  працює в Україні та визнаний  найдорожчим брендом і найбільшим платником податків у галузі зв’язку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією. 

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Теги
Підписатись на розсилку