7 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Київстар визнано «Компанією року» в мобільному зв’язку

Київстар визнано «Компанією року» в мобільному зв’язку

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
24 Вересня 2020
Kyivstar News

Завдяки внеску оператора у розвиток нових технологій, створення рішень для віддаленої роботи, допомоги людям старшого віку засвоювати тонкощі інтернету, журі конкурсу Telecom Ukraine 2020 присудило Київстар перемогу в номінації «Компанія року» в мобільному зв’язку, а також нагороди у низці інших номінацій.

Київстар визнано «Компанією року» в мобільному зв’язку, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №2

За час з вересня 2019 по серпень 2020 Київстар збільшив удвічі територію покриття мережі 4G, до п’ятнадцяти тисяч населених пунктів. Мережа мобільного зв’язку Київстар на сьогодні  – найбільша в Україні та нараховує понад 30 тисяч базових станцій, з них понад 12 тисяч працюють на частотах для 4G. У 2019 і першій половині 2020 року Київстар інвестував у розвиток нових технологій 8,2 млрд грн.

Київстар суттєво вплинув на прискорення розвитку в Україні технології LTE через рефармінг частот 900 МГц. Для цього Київстар вивільнив частину радіоспектра у цьому діапазоні, і повернув його державі. Як результат, телеком регулятор зміг перерозподілити додатковий спектр між іншими учасниками ранку, щоб вони могли розвивати 4G/LTE. Зусилля Київстар по розвитку в Україні нових технологій відзначені одразу двома вищими нагородами конкурсу: «Компанія року 2020» і «Рішення року для масового ринку». Останню нагороду Київстар розділив з двома іншими  мобільними операторами, які також активно будують мережі 4G.

Журі конкурсу Telecom Ukraine 2020 також відзначило нагородами інші досягнення Київстар. Так, першу премію конкурсу в номінації «Рішення року для бізнесу» отримала комплексна пропозиція «Офіс там, де ви», яка пропонує компаніям доступ до усіх робочих процесів без прив’язки до фізичного офісу — зі смартфонів, планшетів та інших гаджетів. Це добірка з найбільш затребуваних сучасних та інноваційних рішень для швидкого переходу компаній на віддалену роботу, частина з яких є унікальними шляхом поєднання IT- та телеком-технологій. Комплекс «Офіс там, де ви», зокрема, допомагає налаштувати віддалені робочі місця працівників і забезпечити комунікацію між ними та з клієнтами, організувати безперебійний доступ до IT-систем компаній (сервіси Microsoft Office 365 та StarTeams, Віртуальна мобільна АТС, хмарні рішення), використовувати електронний документообіг (Star.Docs), підписувати документи онлайн прямо з телефону (Mobile ID), проводити зустрічі, наради, навчання у дистанційному режимі тощо. Більшість таких сервісів від Київстар на початку карантину можна було підключити та використовувати безкоштовно.

Київстар визнано «Компанією року» в мобільному зв’язку, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №3

Під час дії обмежень на фізичні контакти через COVID– 19, для багатьох компаній ці послуги стали справжнім порятунком від стагнації. Так, лише за перші 2 місяці карантину кількість підключень рішень для організації дистанційних робочих місць зросла на 1330%, Віртуальної мобільної АТС —  на 217%, а сервісу для електронного документообігу Star.Docs – на 489%.

У номінації «Корпоративна соціальна відповідальність» журі Telecom Ukraine відзначило проєкт Київстар «Смартфон для батьків» – серія практичних занять по роботі в інтернеті для людей старшого віку. Даний проєкт допомагає  літнім людям інтегруватися в навколишній світ, відчувати себе важливими та не самотніми. Вони починають більше спілкуватися із рідними, знаходять для себе нові хобі, починають новий бізнес.

Telecom Ukraine – масштабна подія у сфері телекомунікацій, медіа та контенту, яка об’єднує профільні асоціації, громадські організації, представників національних регуляторів та влади, вітчизняні та закордонні підприємства. Одне з завдань заходу – виявити кращі практики у галузі телекомунікацій, зробити максимально доступним передовий досвід у цій сфері.

Підписатись на розсилку