7 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Київстар забезпечує надійний та захищений доступ до мережі Інтернет

Київстар забезпечує надійний та захищений доступ до мережі Інтернет

Київстар забезпечує надійний та захищений доступ до мережі Інтернет, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
16 Листопада 2020
Kyivstar News

Київстар продемонстрував високий рівень захисту своєї інформаційно-телекомунікаційної системи захищеного вузла доступу до мережі Інтернет (ІТС ЗВІД), отримав Атестат відповідності Адміністрації Держспецзв’язку України на комплексну систему захисту інформації (КСЗІ) ІТС ЗВІД та підтвердив її відповідність вимогам нормативних документів сфери технічного захисту інформації.

«Наявність Атестату відповідності свідчить про дотримання високих стандартів безпеки мережевої інфраструктури у Київстар. Адже наші системи з самого початку будувалися з дотриманням національних та міжнародних стандартів інформаційної безпеки. Відтак, ми традиційно підтвердили звання надійного оператора, який має сильні позиції на ринку та дбає про захищений доступ до ресурсів та сервісів мережі Інтернет усіх абонентів: як державних і комерційних організацій, так і фізичних осіб»

коментує Юрій Прокопенко, директор з кібербезпеки Київстар.

Атестат відповідності засвідчує, що інфраструктура мережі є захищеною від несанкціонованого доступу і відповідає високим стандартам мережевої безпеки.

Київстар приділяє особливу увагу  захисту інформації абонентів і безпеці мережі.  Як важливий інфраструктурний об’єкт, оператор інтегрований з платформою MISP-UA. Це державна інформаційна система, яка забезпечує оповіщення користувачів про кіберінциденти в Україні та світі; вона збирає та аналізує інформацію і допомагає ділитися практичним досвідом для протидії несанкціонованим втручанням та кібератакам.

Компанія підписала Меморандум  про співпрацю з Кіберполіцією України та Ситуаційним центром забезпечення кібербезпеки. У рамках  співпраці сторони обмінюються досвідом та власними  напрацюваннями в питаннях кібербезпеки, також реалізують практичні заходи, які допомагають забезпечувати кращий захист інформаційних систем в Україні. Прикладом такої співпраці є виявлення і блокування у серпні 2020 року низки фішингових та шахрайських сайтів, які виманювали гроші в громадян України під виглядом надання послуг мобільного зв’язку.

З метою попередження кіберзлочинів телеком оператор став партнером інформаційної програми Національного банку України «Шахрай, гудбай», а також підтримує популяризацію гри ЕМА «Здолай шахрая». Оператор інформує абонентів про існуючі мобільні шахрайства, а також роз’яснює абонентам як вберегтись від шахраїв у мережі. Найпростішим та ефективним кроком є перехід користувачів мобільного зв’язку та інтернету на контрактну форму обслуговування, або проходити ідентифікацію у оператора, адже «знеособленого» абонента захистити важче.

Київстар забезпечує надійний та захищений доступ до мережі Інтернет, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №2

Підписатись на розсилку