7 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Київстар інвестує 600 мільйонів доларів у відновлення та розбудову телеком-мережі
Київстар інвестує 600 мільйонів доларів у відновлення та розбудову телеком-мережі, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1

Київстар інвестує 600 мільйонів доларів у відновлення та розбудову телеком-мережі

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
Kyivstar News
22 Червня 2023

Такий намір було проголошено материнською компанією VEON на Міжнародній конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference) 21 червня 2023 року.

Ця інвестиція дасть можливість Київстар:

  • відновити зв’язок на територіях, які звільнятимуться;
  • будувати нові об’єкти мережі;
  • збільшувати територію охоплення 4G-зв’язку в заміській зоні та на автошляхах;
  • розвивати нові цифрові продукти та сервіси для України й місцевих громад. 

 
Компанія презентувала свої інвестиційні плани на Міжнародній конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference), яка проходить у Великій Британії з 21 по 22 червня 2023 року і має на меті мобілізувати міжнародні зусилля заради відновлення та відбудови України. 
 
Під час Ukraine Recovery Conference CEO Київстару Олександр Комаров закликав представників міжнародного та національного бізнесу інвестувати в Україну для того, щоб сприяти її якнайшвидшій відбудові.
 
«Як показали останні 16 місяців, зв’язок — справжня «лінія життя» для України. Завдяки відданій роботі майже 4000 наших співробітників і допомозі материнської компанії Київстар став одним із прикладів стійкості під час війни й успішно розвиває телеком-мережу,сказав СЕО Київстару Олександр Комаров. — Суттєва інвестиція, про яку оголосила наша компанія, є продовженням списку добрих справ, якими Київстар допомагає Україні. У той час, коли багато інших країн утримуються від планів на майбутнє, ми з гордістю зобов’язуємося ще більше робити для відродження України як самостійно, так і в партнерстві з державним сектором й іншими національними та міжнародними сторонами. Ми закликаємо інших так само інвестувати у світле майбутнє України, в яке ми твердо віримо».
 
Київстар як найбільший оператор телекомунікацій в Україні забезпечує послуги мобільного зв’язку й інтернету для 24,3 мільйона абонентів. Співробітники Київстару за час війни побудували та модернізували майже 10 000 стільникових базових станцій мережі 4G, встановили 33 000 нових акумуляторів для автономної роботи мережі у випадках блекаутів, виконали понад 150 000 ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах телеком-мережі. Завдяки зусиллям компанії 93% мережі Київстар на підконтрольній Україні території працює у звичайному режимі.
 
Трирічна інвестиційна програма у сумі 600 млн доларів сприятиме розвитку цифрових сервісів, забезпеченню високої якості послуг LTE для мільйонів користувачів, а в перспективі розвитку 5G сервісів. Телеком-оператор планує в найближчі три роки збільшити територію покриття мережі LTE навіть у невеликих і віддалених населених пунктах, щоб доступ до швидкісного мобільного інтернету був у 98% населення України.
 
За останні 16 місяців компанія «Київстар» інвестувала 6,7 млрд грн у розвиток і відновлення телеком-мережі, а також надала гуманітарної допомоги для країни, суспільства, ЗСУ й абонентів на суму майже 1,1 млрд грн.
 
 
 

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.