1 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Київстар надав допомоги українцям і ЗСУ на 1,162 млрд грн

Київстар надав допомоги українцям і ЗСУ на 1,162 млрд грн

Київстар надав допомоги українцям і ЗСУ на 1,162 млрд грн, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
31 Липня 2023
Kyivstar News

Від початку повномасштабної війни національний телеком-оператор «Київстар» надав допомоги державі, Збройним силам України та абонентам на загальну суму понад 1,162 млрд грн. Ключовими напрямками допомоги стали — забезпечення гуманітарних потреб ЗСУ, відновлення цифрової інфраструктури, протидія кіберзлочинам, розмінування території України, підтримка медичних закладів, забезпечення безплатним зв’язком захисних об’єктів цивільної оборони, допомога вразливим верствам населення тощо.

Компанія зосередила свою підтримку на реалізації проєктів, які допомагають Україні долати складнощі війни та наближають перемогу й мир. Зокрема, Київстар виділив 300 млн грн для відновлення цифрової інфраструктури України, 55 млн грн — для посилення кіберзахисту країни, 45 млн грн перераховано фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим», 10 млн грн — для оснащення інженерно-саперних груп у межах ініціативи «Нам тут жити», ще 10 млн грн отримав Національний реабілітаційний центр «Незламні» на обладнання для лікування дітей з опіками.

Також понад 500 млн грн виділено на забезпечення безоплатних послуг зв’язку для лікарів, абонентів на деокупованих територіях, захисних об’єктів цивільної оборони, навчальних закладів, які постраждали від руйнувань. Телеком-оператор також підтримує своїх співробітників, які перебувають на військовій службі в лавах ЗСУ, нараховуючи їм щомісяця заробітну плату.

У проєктах допомоги ЗСУ та населенню України беруть участь як співробітники й волонтерські групи компанії, так і абоненти. Зокрема, співробітники Київстару перерахували 2,2 млн грн власних коштів на благодійні проєкти, а абоненти шляхом послуг SMS, «Допомога ЗСУ» та інших телекомунікаційних послуг, наданих компанією, зібрали понад 46 млн грн. Ці кошти були перераховані до фондів «Повернись живим», «Твоя опора», «Let’s help», «Карітас Україна» та інші.

Крім допомоги ЗСУ та суспільству, Київстар відновлює та розвиває телеком-інфраструктуру України, інвестує в енергонезалежність мобільної мережі, підключає до безплатного інтернету укриття та модульні містечка для переселенців.

Теги
Підписатись на розсилку