6 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Київстар перерахував 5 мільйонів гривень на гуманітарну допомогу літнім людям

Київстар перерахував 5 мільйонів гривень на гуманітарну допомогу літнім людям

Київстар перерахував 5 мільйонів гривень на гуманітарну допомогу літнім людям, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
25 Березня 2022
Kyivstar News

Національний мобільний оператор виділив 5 мільйонів гривень до БФ «Let`s help». Благодійні кошти підуть на забезпечення роботи 37 геріатричних пансіонатів та територіальних центрів надання соціальної допомоги, де зараз перебуває близько 3 000 людей поважного віку.

«З початком повномасштабної війни в Україні, Київстар запровадив пакет заходів для підтримки суспільства та абонентів. Зокрема, компанія забезпечила клієнтів безоплатними послугами зв’язку, достроково виплатила понад 1 мільярд гривень податку на прибуток та загалом перерахувала 20 мільйонів гривень на гуманітарну допомогу ЗСУ, лікарням та літнім людям. Ми продовжуємо працювати та разом з країною рухатися назустріч перемозі», коментує Олександр Комаров, президент Київстар.

На передані кошти фонд придбає для 37 геріатричних пансіонатів необхідні продукти харчування, воду, ліки, засоби гігієни на місяць, а також сухі пайки на тиждень на випадок евакуації або перебування стареньких у бомбосховищах. Крім цього, заклади будуть забезпечені електрогенераторами та паливом для них на випадки перебоїв з електропостачанням.

Благодійний фонд Let’s Help з 2015 року системно допомагає літнім людям та працює над створенням гідної старості в Україні. Під опікою благодійного фонду «Let’s help» знаходяться більше 10 тисяч підопічних, що проживають в геріатричних пансіонатах у 10 областях України. З початку нового етапу російської військової агресії проти України стан багатьох пансіонатів на межі гуманітарної катастрофи. Кожен охочий також може допомогти бабусям й дідусям донатами за посиланням.

Нагадаємо, що наприкінці лютого Київстар виділив 10 мільйонів гривень до Благодійного фонду «Повернись живим» для гуманітарних потреб військових, які захищають нашу країну. А також у березні мобільний оператор перерахував 5 мільйонів гривень до БФ «Твоя опора» для гуманітарних потреб українських лікарень та забезпечення їх потрібними медикаментами.

Теги
Підписатись на розсилку