Головна / Новини / Kyivstar News / Київстар пропонує бізнес-клієнтам сервіс кваліфікованого електронного підпису - DEPOSITSIGN

Київстар пропонує бізнес-клієнтам сервіс кваліфікованого електронного підпису – DEPOSITSIGN

Київстар пропонує бізнес-клієнтам сервіс кваліфікованого електронного підпису – DEPOSITSIGN, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів. Ми маємо велику експертизу в сфері великих даних, хмарних рішень, інтернету речей та М2М. Cеред інструментів, які пропонуємо: рішення для працівників, аналітики, комунікації з клієнтами, побудови надійної ІТ-інфраструктури, безпеки, ІоТ рішення для бізнесу та держави. Своїми знаннями […]
10 Грудня 2021
Kyivstar News

Сервіс розроблений однойменною компанією DepositSign та відтепер надається за підтримки Київстар. Він дозволяє абонентам оператора створювати ключі кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та зберігати їх у хмарному сховищі.

КЕП DEPOSITSIGN доступний користувачам скрізь, де є інтернет, через відповідний мобільний додаток для IOS та Android. Він відповідає усім вимогам чинного законодавства у сфері електронних довірчих послуг і захисту інформації та має таку ж юридичну силу, як і власноручний підпис.

DEPOSITSIGN дозволяє:

  • генерувати особисті ключі через кабінет користувача DEPOSITSIGN;
  • створювати КЕП через мобільний додаток;
  • здійснювати електронну ідентифікацію з використанням сервісу DEPOSITSIGN;
  • отримати електронну печатку для ПРРО без фізичної присутності користувача;
  • легко подавати електронну податкову звітність;
  • інтегрувати сервіс КЕП із інформаційними системами компаній завдяки API;
  • користуватися ключами без ризику пошкодити або втратити їх.

DEPOSITSIGN доступний для застосування у державних та приватних електронних сервісах фізичними, юридичними особами та ФОП. Якщо компанія не має прямої інтеграції, кожен користувач може самостійно згенерувати файловий ключ з використанням особистого кабінету DepositSign.

Сервіс має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс додатків. Згенеровані в ньому ключі зберігаються у хмарному сховищі, що запобігає їхньому пошкодженню або втраті. А завдяки двофакторній автентифікації унеможливлюється використання особистих ключів підписувачів третіми особами.

Щоб розпочати роботу з DEPOSITSIGN необхідно:

  1. Заповнити форму на офіційному сайті Київстар, щоб отримати дзвінок від менеджера та покрокову інструкцію, як підключити послугу.
  2. Пройти ідентифікацію в одному з пунктів обслуговувань DEPOSITSIGN, маючи при собі необхідні документи. За потреби фахівці можуть провести ідентифікацію в офісі замовника.

Отримати більше інформації щодо отримання та використання DEPOSITSIGN або ж замовити консультацію можна на сайті Київстар.

Підписатись на розсилку